معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / Star Wars Jedi: Fallen Order سریع‌ترین فروش دیجیتالی را در میان عناوین این مجموعه داشته است

Star Wars Jedi: Fallen Order سریع‌ترین فروش دیجیتالی را در میان عناوین این مجموعه داشته است

به نظر می‌رسد که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در بخش‌های مختلف به خوبی عمل کرده است. شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) امروز اعلام کرد که این بازی سریع‌ترین فروش دیجیتالی را در میان همه‌ی عناوین این سری در دو هفته‌ی اول انتشار خود داشته است. همچنین این اثر به پرفروش‌ترین بازی این مجموعه در هنگام عرضه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تبدیل شد.

سریع‌ترین فروش دیجیتالی

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order علاوه بر استقبال خوب منتقدین، به نظر می‌رسد که در بخش فروش نیز موفقیت خوبی را تاکنون کسب کرده و همچنین این عنوان بالاترین امتیازات را در میان سری بازی‌های Star Wars در نسل هشتم بدست آورده است.

آقای وینس زامپلا (Vince Zampella)، رییس استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، به مناسبت موفقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اظهار داشت:

    از طرف استودیوی ریسپاون و شرکت الکترونیک آرتس از همه‌ به خاطر حمایت‌ از تیم سازنده در طول روند توسعه‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order  تشکر می‌کنیم. ارائه‌ی یک داستان از دنیای Star Wars همانند یک رویا  بوده و استقبال و بازخوردهای طرفداران از این بازی باورنکردنی بوده است. با عرضه‌ی این بازی در کنار آغاز سریال The Mandalorian و اکران فیلم Star Wars:The Rise of the SkyWalker، اکنون زمانی خوبی برای علاقه‌مند شدن به Star Wars است.

همچنین آقای شان شاپتاو (Sean Shoptaw)، معاون ارشد بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت والت دیزنی، در سخنانی اظهار داشت:

    همکاری نزدیک ریسپاون و لوکاس‌فیلم یک نمونه‌ی عالی است که چگونه می‌توان تجربه‌های خوب را به طرفداران ارائه داد که به داستان‌ها و دنیای مورد علاقه‌ی آن‌ها موثق و وفادار باشد. در عین حال، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده و خلاقانه است. با توجه به استقبال و بازخوردهای بی‌نظیر بازی، این عنوان نشان داده که تجربه‌ی آن در تعطیلات الزامی خواهد بود.

مطمئنا اگر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به روند خوب خود در فروش ادامه دهد، ساخت دنباله‌ی این عنوان در آینده دور از انتظار نخواهد بود. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

سریع‌ترین فروش دیجیتالی
Telegram
سریع‌ترین فروش دیجیتالی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *