معماری
خانه / اخبار بازی / Red Dead Redemption 2 ممکن است نشانه ای از GTA 6 باشد

Red Dead Redemption 2 ممکن است نشانه ای از GTA 6 باشد

یک نکته جدید بازی Red Dead Redemption 2 ممکن است حاوی سرنخ بزرگی از GTA 6 باشد. نسخه‌ی بعدی سری بازی‌های Grand Theft Auto گمان می‌رود که برای ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در حال ساخت باشد، هرچند که راکستار گیمز (Rockstar Games) هنوز به ‌صورت رسمی اعلام نکرده است.

GTA 6

Red Dead Redemption 2 ممکن است حاوی سرنخی از GTA 6 باشد

در انجمن‌های مختلف GTA، یکی از کاربران چند کد جالب را اخیراً به صورت تصادفی هنگام گشتن در میان فایل‌های بازی Red Dead Redemption 2 کشف کرد. دقیق‌تر بگویم، آن‌ها فایل‌هایی را برای برخی سلاح‌های مختلف پیدا کرده‌اند که نه تنها در Red Dead Redemption 2 وجود ندارد، بلکه حتی برای جهان غرب وحشی هم که عمدتا در سال ۱۸۹۹ تنظیم شده، مناسب نیستند. در نگاه اول ، اکثرا تصور می‌کنند این‌ها فایل‌های باقی مانده از عنوان GTA 5 است و این ممکن است صحیح باشد، اما یک مورد وجود دارد که احتمال می‌رود برای GTA 6 باشد و نکاتی از بازه زمانی بازی را فاش کند.

در انجمن های GTA، کاربر DerekLeet متوجه شد که چندین فایل برای سلاح هایی وجود دارد که در سال ۱۸۹۹ وجود نداشتند، اما همچنین سلاح‌های مدرن نیستند. به نظر می‌رسد که آنها برای GTA 5 و GTA Online نباشند.

اولین اسلحه‌، Browning Pistol است. در حالی که سلاح دوم، تفنگ L1AL است. همچنین فایل سلاح AK47 در پرونده‌های Red Dead Redemption 2 کشف شد، اما برخلاف دو مورد دیگر، این فایل می تواند از فایل‌های باقی مانده‌ی GTA 5 باشد. اما از آنجا که سلاح AK47 نام دیگری در فایل‌های GTA 5 دارد، می‌تواند نشان دهنده این موضوع باشد که نام AK47 در فایل‌های بازی Red Dead Redemption 2 ارتباطی با باقی مانده‌ی فایل‌های GTA 5 ندارد.

با این‌حال، از آنجایی که این فایل‌ها از زمان عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 در بازی وجود دارند یک سوال بزرگ به وجود می‌آید. چرا Rockstar Games باید برای آزمایش اسلحه‌های عنوان GTA 6 از Red Dead Redemption 2 آن هم قبل از انتشار بازی استفاده کند؟ متأسفانه، در حال حاضر این نکته جدید تنها سوالات بیشتری را ایجاد می‌کند.

گفته می‌شود، با توجه به اینکه همه اسلحه‌های فوق در طول دهه ۱۹۰۰ بخصوص در نیمه دوم قرن استفاده شده‌اند، می تواند شایعات، گزارش‌ها و افشاهای ادعا شده‌ این مورد که GTA 6 ممکن است در دهه ۱۹۸۰ اتفاق بیافتد را تقویت کند.

تا به این لحظه، Rockstar Games در این مورد به هیچ عنوان اظهار نظری نکرده است. با این حال، می‌توان از یک چیز مطمئن بود، که یک GTA 6 جاه طلبانه در راه است.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *