معماری
خانه / سرمایه گذاری پرسود ، تضمین شده و منطقی در گروه گیفت کارت باز

سرمایه گذاری پرسود ، تضمین شده و منطقی در گروه گیفت کارت باز

گروه گیفت کارت باز دات کام طبق درخواست های کاربران  و مشتریان خود که علاقمند به سرمایه گذاری پرسود ، تضمین شده و منطقی در حوزه گیفت کارت ، ارز و واردات کالا های خارجی و تولید داخلی می باشند برنامه های ویژه ای جهت سرمایه گذاری ارائه نموده است که به شرح زیر می باشد و دارای بسته های سرمایه گذاری ۳ ماهه و ۶ ماهه کوتاه مدت و بسته بلند مدت ۱۲ ماهه می باشد .

۳۶ درصد سود خالص ۱۲ ماهه در طرح سرمایه گذاری گیفت کارت باز دات کام

امکان جدیدی به سایت اضافه کردیم تا شما سروران گرامی بتوانید سرمایه گذاری مطمئنی با سود مشارکتی مناسب در سایت گیفت کارت باز داشته باشید. به این ترتیب شما سود مشارکتی خوبی کسب خواهید و ما نیز از طریق استفاده از نقدینگی شما در کار تبدیل ارزهای الکترونیک ، فروش گیفت کارت های دیجیتالی و واردات مواد غذایی مورد نیاز کشور همانند چای و برنج ، سهم خود را خواهیم داشت. این نوعی سرمایه گذاری و شراکت برد برد است.

این امکان جدید Iran Banks Golden investment می باشد که هم روی سایت گیفت کارت باز دات کام    giftcardbaz.com  فعال شده است. با سرمایه گذاری در گروه ما ۲٫۵ برابر سود بانک ، سود منطقی و تضمین شده دریافت کنید و در کار خیر ما نیز شریک شوید ( سالیانه طبق نظر گروه ما درصدی از سود خالص به موسسات خیریه اهدا می گردد .)

مشاوره فوری سرمایه گذاری : ۰۹۱۷۸۸۸۴۴۷۶ حیدری

جهت آشنایی نسبی سرمایه گذاران

مدل کسب و کار : B2C ( اینترنتی )

روش های کسب درآمد : فروش گیفت کارت ، حواله جات ارزی ، وارادت مواد غذایی مهم کشور مانند چای و برنج

بازگشت سرمایه : ۳ ماهه ، ۶ ماهه ، ۱۲ ماهه

میزان سود:  طبق بسته سرمایه گذاری ۲ تا ۳ درصد به صورت ماهیانه به مشتریان عزیز پرداخت می گردد .

چرا سرمایه گذاری در گیفت کارت باز :

  • ۱۰ سال سابقه فعال در فروش اینترنتی و واردات کالا و حواله جات ارزی
  • بیش از ۵۰۰۰ مشتری ثابت در سرتاسر ایران
  • پوشش کامل ۴۰۰ نوع گیفت کارت از طریق تهیه از ۲۳ کشور دنیا
  • برند معتبر و خوش نام با بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ هزار صفحه در گوگل
  • تضمین سود و پرداخت کامل و رضایت مندی سرمایه گذارن
  • دارای مجوز و نماد اعتماد ۲ ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و SSL جهت امنیت بالای خریداران
  • دارای بیش از ۲۳۰ عامل فروش در سرتاسر کشور ( از اصناف مختلف مغازه داران ، گیم نت ها و کافی نت ها ، موبایل فروشان و صرافان ارز)
  • موجودی ماهیانه بیش از ۶۰۰ هزار دلاری گیفت کارت در بخش فروشگاه آنلاین سایت giftcardbaz.com

سرمایه گذاری کوتاه مدت در گیفت کارت باز ( ۳ ماهه تا ۶ ماهه ) با سود مشارکت ۲ درصد ماهیانه

با امکان Iran Banks Golden investment  ریال خود را با درصد معینی از سود مشارکتی به گیفت کارت باز بفروشید و اصل آن را دقیقا سه  ماه بعد یا شش ماه بعد دریافت کنید و سود حاصل شده را ماهانه برداشت کنید .

سرمایه گذاری ریالی در گیفت کارت باز طبق این انتخاب دقیقا سه ماه یا شش ماه شمسی طبق انتخاب شما طول می کشد. مثلا اگر ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ریال خود را پرداخت کرده اید و قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت ۳ ماهه دارید ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۶ اصل آورده مربوطه در حسابتان خواهد بود و سود آن را ماهانه برداشت کنید .

به طور مثال با انتخاب بسته سرمایه گذاری ۶ ماهه و مبلغ سرمایه گذاری ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان شما بعد از گذشت ۶ ماه از تاریخ سرمایه گذاری جمعا ۳۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان دریافت خواهید کرد ( این سود به صورت ۱۰۰% تضمین شده می باشد .)

سرمایه گذاری ریالی در گیفت کارت باز  برای مبالغ زیر ۵۰  میلیون تومان دارای حد روزانه است. اگر مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان می خواهید بفرستید لطفا از قبل هماهنگ بفرمایید.

سرمایه گذاری بلند مدت در گیفت کارت باز ( ۱ ساله ) با سود مشارکت ۳ درصد ماهیانه

با امکان Iran Banks Golden investment  ریال خود را با درصد معینی از سود مشارکتی به گیفت کارت باز بفروشید و اصل آن را دقیقا ۱۲  ماه بعد دریافت کنید و سود حاصل شده را ماهانه برداشت کنید .

سرمایه گذاری ریالی در گیفت کارت باز طبق این انتخاب دقیقا دوازده ماه شمسی طبق انتخاب شما طول می کشد. مثلا اگر ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۶ ریال خود را پرداخت کرده اید و قصد سرمایه گذاری بلند مدت ۱۲ ماهه دارید ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۷ اصل آورده مربوطه در حسابتان خواهد بود.

به طور مثال با انتخاب بسته سرمایه گذاری ۱۲ ماهه و مبلغ سرمایه گذاری ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان شما بعد از گذشت ۱۲ ماه از تاریخ سرمایه گذاری جمعا ۴۰۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان دریافت خواهید کرد ( این سود به صورت ۱۰۰% تضمین شده می باشد .)

سرمایه گذاری ریالی در گیفت کارت باز  برای مبالغ زیر ۵۰  میلیون تومان دارای حد روزانه است. اگر مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان می خواهید بفرستید لطفا از قبل هماهنگ بفرمایید.

با انتخاب این امکان جدید، می توانید ریال خود را همین الان سرمایه گذاری کنید، و اصل و سود مشارکت  آن را “دقیقا طبق برنامه سرمایه گذاریتان”  دریافت کنید.

جهت سرمایه گذاری لطفا یک اس ام اس تحت عنوان سرمایه گذاری و مقدار سرمایه به شماره ۰۹۱۷۸۸۸۴۴۷۶ ارسال نمایید و یا از طریق ایمیل Giftcardbaz@gmail.com  با ما در ارتباط باشید ( پشتیبانی سایت کاملا ایمیلی می باشد پس لطفا هنگام ایمیل زدن عنوان ایمیل خود را سرمایه گذاری قرار دهید  و حتما یک شماره تماس نیز ارسال نمایید . )

اطلاعیه بسیار مهم مورخه ( ۷ شهریور ماه ۱۳۹۶ ) : به دلیل درخواست های بسیار بالای کاربران برای سرمایه گذاری زیر ۲۰ میلیون تومان لطفا در اس ام اس و ایمیل ارسالی خود مقدار مبلغ سرمایه گذاری مد نظر خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و در صف سرمایه گذاران قرار داده شوید .

اطلاعیه بسیار مهم مورخه ( ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۶ ) : دوستان و سرمایه گذاران عزیزی که تمایل به سرمایه گذاری بیش از ۵۰۰ میلیون تومان در امارات متحده عربی دارند با ما از طریق ایمیل در ارتباط باشند .

سرمایه گذاری طبق قرارداد از پیش تنظیم شده و به صورت غیر حضوری می باشد ( در صورت علاقمندی شما با هماهنگی قبلی به صورت حضوری قرارداد بسته خواهد شد .) مد نظر داشته باشید سود حاصل شده از سرمایه شما ماهیانه قابل برداشت می باشد .

ملاحظات قانونی

سفارش شما در طرح Iran Banks Golden investment  همانند کلیه ی تراکنش های دیگر روی سایت گیفت کارت باز مطابق قوانین استفاده از سایت گیفت کارت باز خواهد بود و شما در هر تراکنش و سفارشی که روی سایت دارید به طور آگاهانه این قوانین و مقررات را می پذیرید. این قوانین در لینک زیر توضیح داده شده اند:

قوانین و مقررات گیفت کارت باز

مطابق ماده ی ۶ قانون تجارت الکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران قوانین و قراردادهای اینترنتی، در حکم قرارداد کتبی و نافذ است.

ماده ی ۱۲ و ماده ی ۱۴ قانون تجارت الکترونیک تصریح دارند که هر گونه مشکل و شکایت مطروحه در محاکم و ادارات دولتی “باید” با توجه به قراردادهای اینترنتی موجود بررسی شوند.

مطابق بند الف از ماده ی ۴۲ و بند الف در ماده ی ۷۹ قانون تجارت الکترونیک فعالیت مالی گیفت کارت باز در بستر اینترنت مطابق آیین‌نامه ی اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیک بوده است که توسط وزارتخانه‌های بازرگانی، امور اقتصادی و دارائی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تهیه و در تاریخ ۹/۱۰/۸۳ به تصویب هیأت وزیران رسیده است. بند ج ماده ۱ و بند الف ماده ی ۲ این آیین نامه ی اجرایی، ضمن تایید روشن و واضح امکان فعالیت مالی و سرمایه گذاری در بستر اینترنت به طور شفاف بیان می دارد که فعالیت مالی و سرمایه گذاری از شمول قواعد حمایت از مصرف کننده مندرج در قانون تجارت الکترونیک خارج است (به نفع ارائه ی کننده ی خدمات) و لزوما باید مطابق قرارداد (داده پیام) با ایشان رفتار شود.

دقیقا طبق قرارداد عددی که در سفارش قید شده در حساب بانکی شما خواهد بود. چنانچه تاخیری ایجاد شود، در هر صورت و به هر دلیل بیش از هفت روز نخواهد بود که متناسب با همان هفت روز و بر اساس سود مشارکت جریمه ی دیرکرد بر اساس تعداد روز به شما پرداخت خواهد شد.

نکته مهم : مد نظر داشته باشید جهت خرید عمده گیفت کارت ، واردات مواد غذایی ، انجام حواله جات ارزی و دریافت نمایندگی فروش یا پشتیبانی به بخش های دیگر سایت مراجعه کنید ( این بخش فقط مختص سرمایه گذاران می باشد . )

راهنمای سرمایه گذاران: مراحل غیرحضوری سرمایه گذاری آنلاین در گیفت کارت باز

۱– بعد از تاییدیه سرمایه گذاری شما فرم احراز هویت و فرم قرارداد آنلاین را دریافت نمایید( برای شما ایمیل می گردد .)

۲ – از فایل مربوطه، قرارداد  و فرم احراز هویت افراد حقیقی یا حقوقی پرینت بگیرید و با دقت کلیه قسمتها را به طور کامل تکمیل فرمایید .

۳ – تمامی صفحات را امضاء ودر جاهای مورد نیاز اثر انگشت را ثبت نمایید .

۴ – مدارک مورد نیاز :

شناسنامه (کپی شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات در شناسنامه ،کپی از توضیحات نیز الزامی است )

کارت ملی (کپی از هر دو روی (پشت و رو) کارت ملی الزامی است )

۵ – به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایید و گواهی امضاء (فرم قرارداد و فرم احرازهویت تکمیل شده) و کپی برابر اصل(کارت ملی و شناسنامه) خود را دریافت نمایید .

۶ – مدارک را در پاکت گذاشته و با پست سفارشی به آدرس : شیراز –  بلوار سفیر جنوبی – خیابان شهید مرادی – کوچه ۱۲ شهید مرادی – سمت راست – ساختمان دو طبقه سر سه راه – واحد ۳  با کد پستی ۷۱۷۸۸۹۱۹۴۴ ارسال نمایید .

۷ – پس از دریافت مدارک توسط تیم سرمایه گذاری سایت کپی برابر با اصل قرارداد سرمایه گذاری به آدرس پستی شما ارسال می گردد .

دانلود فرم قرار داد سرمایه گذاری گیفت کارت باز

فایل قرارداد PDF می باشد لطفا از PDF Reader برای خواندن استفاده کنید | اگر ندارید از اینجا دانلود کنید ( کلیک کنید )

شماره حساب فروشگاه گیفت کارت باز :
شماره حساب: ۴۴۳۹۶۵۴۱۹۱ بانک ملت به نام محمود حیدری
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۶۹۶۲۱۵۰۶ بانک ملت به نام محمود حیدری

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ایمیل و یا تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

Giftcardbaz@gmail.com

۰۹۱۷۸۸۸۴۴۷۶

با سپاس و آرزوی موفقیت

گیفت کارت باز

چرا باید همین حالا سرمایه‌گذاری را شروع کنید

برخلاف باور عمومی، برای شروع سرمایه‌گذاری به چند صد میلیون تومان نیاز ندارید. هیچ مبلغ از پیش تعیین شده‌ای برای سرمایه‌گذاری وجود ندارد و هر کس با هر مقدار پول می‌تواند از همین حالا سرمایه‌گذاری را شروع کند. مهم‌ترین دارایی شما در بازار سرمایه‌گذاری پول شما نیست، بلکه زمان شماست. برخی افراد به جای سرمایه‌گذاری ترجیح می‌دهند پول خود را در حساب‌های بانکی با سود از پیش تعیین شده ذخیره کنند، اما واقعیت این است که سود حاصل از سرمایه‌گذاری بیش‌تر از سود حساب‌های بانکی است و پول شما با نرخ بالاتری رشد می‌کند. راز سود حاصل از سرمایه‌گذاری در بهره‌ی افزایشی آن نهفته است.

بهره‌ی افزایشی به این معنی است که سود شما هر سال به نسبت سرمایه‌تان افزایش می‌یابد. برای نمونه در سیستم بانکی، اگر شما در آغاز مقدار یک میلیون تومان با نرخ سود ۱۰ درصد سرمایه‌گذاری کنید، در آخر سال ۱۰۰ هزار تومان به پول شما اضافه خواهد شد و مقدار سرمایه‌ی شما در پایان سال به مقدار یک میلیون و صد هزار تومان خواهد رسید. حال اگر دوباره همین مقدار پول را برای یک سال دیگر با نرخ سود ۱۰ درصد سرمایه‌گذاری کنید، این بار در پایان سال ۱۱۰ هزار تومان سود دریافت خواهید کرد و سرمایه‌ی نهایی شما در پایان سال دوم یک میلیون و دویست و ده هزار تومان خواهد شد. بنابراین در سال دوم سرمایه‌گذاری بدون اضافه کردن مبلغ اضافه‌ای به سرمایه‌ی اولیه‌تان توانسته‌اید ۱۰ هزار تومان بیش از سال اول سود کنید. این مقدار سود اضافه به مرور زمان به صورت نمایی رشد خواهد کرد به طوری که پس از ده سال یک میلیون تومان اولیه‌ی شما به دو میلیون و پانصد و نود و چهار هزار تومان تبدیل خواهد شد. این فقط در حالی است که شما هیچ سرمایه‌گذاری دیگری نکنید، و به مقدار سرمایه‌ی اولیه پولی اضافه نکنید ( در سیستم ما این سود سالیانه ۲٫۵ برابر بانکی می باشد و سود و اصل آورده شما بسیار بیشتر خواهد شد .)

برای نمونه اگر همان یک میلیون تومان را با نرخ سود ۱۰ درصد سرمایه‌گذاری کنید، ولی این بار در پایان هر سال مبلغ یک میلیون تومان دیگر به سرمایه‌ی اولیه‌ی خود اضافه کنید، در پایان ۱۰ سال سرمایه‌ی شما برابر با بیست میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان خواهد شد. با توجه به مثال‌های بررسی شده مهم‌ترین اصل برای سرمایه‌گذاری شروع زودهنگام است. هر چه سریع‌تر به سرمایه‌گذاری اقدام کنید، مقدار بهره‌ی پول شما بیش‌تر خواهد شد و سرمایه‌ی شما بیش‌تر رشد خواهد کرد.

در ادامه چند روش برای سرمایه‌گذاری معرفی شده است:

بورس سهام

سرمایه‌گذاری در یک شرکت از راه خرید سهام آن یکی از محبوب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری است. یکی از ویژگی‌های مثبت بورس این است که هر کس می‌تواند در آن سرمایه‌گذاری کند. با این که افزایش سرمایه و کسب سود توسط بازار بورس سهام آسان است، اما احتمال ضرر کردن و از دست رفتن سرمایه نیز وجود دارد. بنابراین پیش از این که به طور مستقیم فعالیت خود را در بورس آغاز کنید بهتر است از مشاوران مالی کمک بگیرید یا با مطالعه‌ی بیش‌تر در مورد بازار بورس تا حد ممکن از هدر رفتن سرمایه‌‌ی خود جلوگیری کنید. هم‌چنین به یاد داشته باشید که هنگام سرمایه‌گذاری صبور باشید و از شکست‌های اولیه ناامید نشوید.

اوراق بهادار

با خرید اوراق بهادار، پول خود را به دولت یا یک شرکت قرض می‌دهید و در ازای آن سود مشخصی بابت وام داده شده دریافت می‌کنید. به طور کلی ریسک ناشی از سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه پایین‌تر از سرمایه‌گذاری در بازار بورس است. البته به ازای ریسک کم‌تر نرخ سود این اوراق نیز کم‌تر از سهام‌های ارائه شده در بورس است.

گروه گیفت کارت باز

سیستم سرمایه گذاری در گروه گیفت کارت باز مدتی هست که به درخواست خود خریداران و مشتریان سایت که تمایل به سرمایه گذاری نیز داشته اند راه اندازه شده است . با فعالیت و بررسی گروه گیفت کارت باز و خوش نام بودن این برند در بازار شما می توانید سرمایه خود را در این گروه با ۱۰ سال فعالیت مداوم سرمایه گذاری کنید . در صورتی که به دنبال سرمایه گذاری ۲٫۵ برابر سود بانکی و مطمئن ، امن و تضمین شده باشید می توانید با این گروه در ارتباط باشید . لازمه سرمایه گذاری ریسک کمتر و نقدینگی بالا به همراه حاشیه سود عالی می باشد که همه آن را در گروه گیفت کارت باز پیدا خواهید کرد .

املاک

سرمایه‌گذاری در املاک نیز روش خوبی برای سرمایه‌گذاری و افزایش ثروت شماست. با داشتن درک کافی از مسائل مالیاتی، آشنا بودن با بازار املاک و انتخاب محل‌های مناسب و هم‌چنین داشتن توانایی‌های مدیریتی می‌توان به سادگی در بازار املاک سرمایه‌گذاری کرد. برای آغاز فعالیت خود می‌توانید با خرید خانه‌های قدیمی و بازسازی آن‌ها، این خانه‌ها را به قیمت بالاتر بفروشید و یا با اجاره‌ی آن‌ها به صورت ماهانه درآمد کسب کنید.

بنابراین بهتر است که هرچه زودتر به فکر شروع سرمایه‌گذاری باشید زیرا صرف نظر از سن و شرایط شما، زمان مهم‌ترین عامل در یک سرمایه‌گذاری موفق است. همین حالا اقدام کنید .

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ایمیل و یا تلفن زیر تماس حاصل فرمایید ( پشتیبانی سایت کاملا ایمیلی می باشد  لطفا تحت عنوان ” سرمایه گذاری ” ایمیل بزنید )

Giftcardbaz@gmail.com

۰۹۱۷۸۸۸۴۴۷۶

حیدری