معماری
خانه / اخبار / FIFA 20 | بخش VOLTA در زمان عرضه شامل خریدهای درون‌برنامه‌ای نمی‌شود

FIFA 20 | بخش VOLTA در زمان عرضه شامل خریدهای درون‌برنامه‌ای نمی‌شود

تهیه کننده‌ی بازی FIFA 20 اخیرا با وب‌سایت IGN مصاحبه و اطلاعات جدیدی از این بازی را در اختیار هواداران قرار داده است. براساس صحبت‌های آقای آنتوی، به نظر می‌رسد در زمان انتشار این بازی، خبری از خریدهای درون‌برنامه‌ای در بخش جدید VOLTA نخواهد بود.
FIFA 20
شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، مدتی پیش از جدیدترین نسخه‌ی سری ورزشی بسیار محبوب و پرطرفدار خود یعنی FIFA رونمایی کرد. در بازی FIFA 20 شاهد بازگشت بخش فوتبال خیابانی با عنوان VOLTA هستیم که قرار است جایگزین بخش The Journey در این سری شود. این بخش جدید قرار است امکانات و محتوای متنوع زیادی مانند قابلیت شخصی‌سازی، بخش داستانی، حالت‌های مختلف و بسیاری موارد دیگر را در اختیار شما قرار دهد. حال با توجه به سابقه‌ی شرکت الکترونیک آرتس و به خصوص سری FIFA، سوال اصلی این‌جا است که خریدهای درون‌برنامه‌ای چه نقشی در این بخش جدید خواهند داشت؟

براساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد بخش جدید VOLTA در زمان عرضه شامل خریدهای درون‌برنامه‌ای نمی‌شود. تهیه کننده‌ی بازی FIFA 20، آقای جف آنتوی (Jeff Antwi)، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت IGN بیان کره است که شرکت الکترونیک آرتس در زمان انتشار بازی، برنامه‌ای برای اضافه کردن خریدهای درون‌برنامه‌ای به بخش VOTA ندارد و «تمام آن‌چه که شما کسب می‌کنید، از طریق چالش‌های درون بازی به دست می‌آیند». علاوه بر این، به نظر می‌رسد تیم سازنده در حال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن سیزن پس به این بخش از را بازی ندارد. البته تمامی آیتم‌های تزئینی و چالش‌های مربوط به آن‌ها، به صورت ماهانه تغییر خواهند کرد.

بیشتربخوانید:تغییراتی در بخش Carrer Mode بازی فیفا ۲۰ اعمال خواهند شد

البته تهیه کننده‌ی بازی در صحبت‌های خود به آینده‌ی بازی و برنامه‌های شرکت سازنده در خصوص موضوع خریدهای درون‌برنامه‌ای اشاره نکرده است. اگرچه بخش VOLTA در ابتدا شامل خریدهای درون‌برنامه‌ای نمی‌شود و تمامی آیتم‌های مربوط به این بخش تنها با تجربه‌ی بازی و کامل کردن چالش‌های موجود قابل دست‌یابی هستند ولی به احتمال بسیار زیاد، در آینده شاهد اضافه شدن پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای به این بخش از بازی خواهیم بود.

ناشرانی مانند الکترونیک آرتس و یا اکتیویژن (Activision) در موارد بسیاری، پس از عرضه‌ی اولیه‌ی بازی و انتشار نقدها و نمرات مربوط به آن‌ها، قابلیت خریدهای درون‌برنامه‌ای را به آن بازی اضافه کرده‌اند. اگرچه این حرکت کمی غیراخلاقی به نظر می‌رسد ولی باید انتظار تداوم آن در بخش VO درLTA بازی FIFA 20 را داشته باشیم. با این حال، امیدوار هستیم خریدهای درون‌برنامه‌ای این بخش تنها به آیتم‌ها تزئینی خلاصه شوند تا تاثیری برروی گیم‌پلی بازی و لذت تجربه‌ی آن نداشته باشد.

بازی FIFA 20 در تاریخ ۵ام مهر ماه (۲۷ سپتامبر، ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه‌ی Legacy Edition بازی نیز برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

FIFA 20
Telegram
FIFA 20
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *