معماری
خانه / اخبار بازی / مراسم ها / E3 2020 به رویدادی متفاوت تبدیل خواهد شد

E3 2020 به رویدادی متفاوت تبدیل خواهد شد

بسیاری از شرکت‌ها در E3 2019 نمایش‌های کوچک و نامیدکننده‌ای داشتند و باتوجه به نزدیک شدن نسل نهم، عناوینی که در رویداد مورد اشاره معرفی شده یا جدید نبودند یا چندان مهم به نظر نمی‌رسیدند. به شکلی که بسیاری از طرفداران صنعت بازی‌هایی ویدئویی E3 2019 را بسیار نامطلوب و دور از انتظار دانستند. اما به نظر می‌رسد در E3 2020 باید شاهد نمایش‌های کاملا متفاوتی باشیم. چرا که برگزارکنندگان این نمایشگاه سالانه تصمیم گرفته تا شکل و شمایل برگزاری آن را دچار تحول کنند.

E3 2020
E3 2020

به گزارش وب سایت GameDaily.biz، به نقل از یک منبع فعال این صنعت، در E3 2020 شاهد نمایش‌هایی برای مصرف کنندگان خواهیم بود تا بازدیدکنندگان تجاری. این بدان معناست که نمایشگاه E3 تبیدل به یک نمایشگاه مخصوص گیمرها خواهد بود و از حالت تجاری که در آن سازندگان و ناشران باهم دیدار می‌کردند، خارج خواهد شد.

به نوعی قرار است بیشتر گیمرها را در این رویداد مشاهده کنیم، تا فعالان صنعت را که به ارائه محصولی می‌پردازند یا توضیحاتی درباره آثار خود مطرح می‌کنند. همچنین گفته می‌شود در E3 2020 بیشترین تغییرات در بحث بازاریابی بازی‌ها به وجود خواهد آمد. به طور کلی E3 یک رویداد برای بازدیدکنندگان تجاری بوده و در سال ۲۰۱۹ تنها ۱۵ هزار نفر از مصرف کنندگان اجازه بازدید داشتند.

باتوجه به ESA ، سال ۲۰۲۰ یک برنامه دیجیتالی به کار گرفته می‌شود تا افراد بتوانند به مدیریت کنفرانس‌ها و برنامه‌های رزرو شده بپردازند. گفته می‌شود یکی از دلایل این تغییر بازخورد و عدم حضور شرکت‌های ناشری مثل سونی و اکتیویژن بوده است. همچنین ESA مدعی است که این تغییرات موجب ارتباط نزدیک میان مصرف کنندگان و شرکت‌های توسعه دهنده و ناشر خواهد شد.تغییر رویکرد E3 با اجازه بازدید به بیش از ۲۵ هزار مخاطب مصرف کننده برای نمایشگاه  E3 2020ادامه دارد. این درحالی است که در سال ۲۰۱۹ فقط ۱۵ هزار نفر از مصرف‌کنندگان اجازه ورود به این نمایشگاه را داشتند.

E3 2020
Telegram
E3 2020
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *