معماری
خانه / اخبار بازی / Crash Team Racing Nitro-Fueled پیشتاز فروش جهانی | جدول فروش هفتگی EMEAA

Crash Team Racing Nitro-Fueled پیشتاز فروش جهانی | جدول فروش هفتگی EMEAA

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled با قدرت توانسته است تا در این هفته، پرفروش‌ترین بازی قاره‌های اروپا، آسیا، آفریقا و البته خاورمیانه شود! در جدیدترین بخش جدول‌های هفتگی و پرفروش‌ترین بازی‌های EMEAA همراه باشید.

کرش
Crash Team Racing: Nitro-Fueled

برخلاف این که بازی‌های جدید زیادی در این هفته منتشر شدند، ولی این Crash Team Racing Nitro-Fueled است که موفق به کسب مقام اول در فروش را کسب کرده است. پیش از این که بیشتر در رابطه با جدول توضیح دهیم، قابل ذکر است که جدولی که در این پست مشاهده می‌کنید، شامل فروش بازی‌ها به صورت دیجیتالی نیز می‌شود؛ یعنی اگر تا کنون در پست‌های جدول فروش هفتگی بریتانیا تنها به فروش فیزیکی بازی‌ها قناعت می‌کردیم، امروز در این پست به فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی‌ها پرداخته شده است. البته قابل ذکر است که عناوین نیتندو از این قاعده خارج هستند و تنها شامل فروش فیزیکی می‌شوند. خب به سراغ جدول فروش برویم.

 

Crash Team Racing Nitro-Fueled

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled همانند هفته‌ی گذشته در صدر جدول قرار دارد و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. تخفیف‌های تابستانه‌ی فروشگاه استیم (Steam) نیز شروع شده‌اند و به همین واسطه، شاهد آن هستیم که تعداد زیادی بازی قدیمی در جدول پرفروش‌ترین‌ها خودی نشان داده‌اند.

در رتبه‌ی دوم با بازی Super Mario Maker 2 روبرو هستیم؛ عنوانی که تنها با فروش فیزیکی خود توانسته است تا بازی‌های بزرگی را کنار زده و حریف فروش دیجیتالی آن‌ها نیز شود. این بازی را می‌توان جزو برگ برنده‌های شرکت نینتندو دانست؛ چرا که فروشی خیره‌کننده را تنها در هفته‌ی اول حضور خود در بازار فروش تجربه کرده است.

رتبه‌ی بعدی به بازی F1 2019 اختصاص دارد که آن‌ هم برای اولین بار در بازار فروش عرض اندام می‌کند. بازی تمام آنلاین شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege رتبه‌ی بعدی را به خود اختصاص داده است. این بازی که هر روز شاهد به‌روزرسانی‌ها و محتوای جدید برای آن هستیم، به خوبی و بیشتر از هر زمان دیگری خود را در دل بازی‌بازان جای کرده است و اکنون همانند هفته‌ی گذشته در جایگاه چهارم قرار دارد. به تازگی نیز رویدادی با پس‌زمینه‌ی غرب وحشی برای این بازی عرضه شده است که لذت آن را چندین برابر بیشتر می‌کند.

بازی Judgment، انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ است و در اولین هفته‌ی فروش خود، موفق به کسب مقام پنجم شد. بازی Assassin’s Creed Odyssey نیز به واسطه‌ی تخفیف‌های زیاد، دوباره از رتبه‌ی دهم به جایگاه ششم رسیده است. با این حساب، این بازی دومین نماینده‌ی شرکت یوبی‌سافت در جدول این هفته است.

ولی بحث از زمانی جالب‌تر می‌شود که به سراغ بازی‌های کمی قدیمی‌تر برویم. همان‌طور که ذکر شد، تخفیف‌های تابستانه‌ی استیم باعث شده است تا تعدادی از بازی‌های قدیمی دوباره بتوانند خود را در جدول بالا بکشند. برای مثال بازی Sleeping Dogs: Definitive Edition از رتبه‌ی بیست و پنجم، در این هقته به جایگاه هفتم رسیده است.

همان‌طور که انتظار داشتیم، همیشه یک نسخه از سری FIFA در جدول حضور دارد و در این هفته نیز نوزدهمین نسخه از این سری، جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده که البته با سقوطی پنج پله‌ای روبرو بوده است. بازی Grand Theft Auto V نیز با سقوطی آزاد از رتبه‎ی دوم به جایگاه نهم رسیده است. برخلاف بازی Grand Theft Auto V، هیچ نشانی از بازی جدید این استودیو یعنی Red Dead Redemption 2 در جدول این هفته نیست. این امر نشان از محبوبیت بسیار بالای سری Grand Theft Auto می‌دهد.

بازی Mario Kart 8 Deluxe از رتبه‌ی ششم به لب مرز لیست ده برتر این هفته رسیده است تا بتواند نینتندو را نیز با دو نماینده، سرافراز نگه دارد. با این حساب، در حیطه‌ی بازی‌های انحصاری باید بیان کرد که نینتندو با دو نماینده بهترین عملکرد، سونی با یک بازی در رتبه‌ی بعدی و مایکروسافت بدون نماینده‌ی خاصی، در رتبه‌ی آخر قرار دارد.

بازی Two Point Hospital یکی دیگر از عناوینی بود که توانست از تخفیف‌های استیم نهایت استفاده را ببرد و خود را از رتبه‌ی چهارصد و هفتاد، به سیزده برساند. در حیطه‌ی فروش دیجیتالی، عملکرد بازی Monster Hunter: World نسبت به هفته‌ی گذشته بسیار چشمگیر بوده و به رتبه‌ی هشتم رسیده است.

 

در قسمت زیر می‌توانید پرفروش‌ترین بازی‌های هفته در قاره‌های مذکور را مشاهده کنید.

نام بازی  رتبه‌ی این هفته رتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Crash Team Racing: Nitro-Fueled ۱ ۱
Super Mario Maker 2 ۲
F1 2019 ۳
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ۴ ۴
Judgment ۵
Assassin’s Creed Odyssey ۶ ۱۰
Sleeping Dogs: Definitive Edition ۷ ۲۵
FIFA 19 ۸ ۳
Grand Theft Auto V ۹ ۲
Mario Kart 8 Deluxe ۱۰ ۶

 

برای خرید بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled از طریق گیفت کارت کلیک کنید

Crash Team Racing: Nitro-Fueled
Telegram
Crash Team Racing: Nitro-Fueled
اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *