معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / Battlerite را برای مدت محدود از طریق استیم رایگان تجربه کنید

Battlerite را برای مدت محدود از طریق استیم رایگان تجربه کنید

اگر می‌خواهید بازی Battlerite را قبل از خریداری تجربه کنید، استیم بزودی این فرصت را فراهم خواهد کرد.

در صورتی که جمعه سیاه (Black Friday)، سایبر ماندی (Cyber Monday) و حراج پاییزی (Autumn sale) نتوانسته شما را به قدر کافی برای بازی‌ها قانع کند، اکنون یک شانس دیگر برای تجربه یک بازی‌ به صورت رایگان دارید.

از روز پنج‌شنبه یک دسامبر (۱۱ آذر ) تا یک‌شنبه چهارم دسامبر (۱۴ آذر)، بازی Battlerite برروی استیم به صورت رایگان (free to play) در دسترس قرار می‌گیرد، این بازی اکشن MOBA در جریان این رویداد مانند روال معمول در Steam به صورت کاملا رایگان قابل اجرا است. این بازی همچنین ۲۵ درصد تخفیف را دریافت می‌کند که قیمت Battlerite را به ۱۵ دلار خواهند رساند. اگر بخاطر داشته باشید این بازی MOBA در طول حراج پاییزی Steam نیز که امروز ۲۹ نوامبر (۹ آذر)‌ به پایان می‌رسد،‌ تخفیف مشابهی را دریافت کرده بود.

استیم

Battlerite نخستین بار به صورت دسترسی سریع در Steam منتشر شد. این بازی توانست با شروعی قدرتمند در ماه سپتامبر در جایگاه لیست برترین‌‌‌های فروش Steamقرار بگیرد. استودیوی استانلاک (Stunlock Studios) امروز اعلام کرده است که این بازی در دو ماه اول انتشار بیش از ۴۰۰ هزار نسخه را به فروش رسانده است. البته به گفته‌ی استودیو، محبوبیت بازی با توجه به صفحه آمار بازیکنان استیم رو به کاهش می‌رود.

استیم
Battlerite

منبع:Gamespot

 

برای خرید گیفت کارت استیم کلیک کنید

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *