معماری
خانه / اخبار بازی / Apex Legends ممکن است به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل شود

Apex Legends ممکن است به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل شود

Apex Legends از زمان عرضه در سال ۲۰۱۹، توانسته به خوبی محبوبیت خود را حفظ کند و به یکی از بتل رویال‌ های اصلی دنیای بازی‌ تبدیل شود. حال الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ناشر بازی، گفته است که این بازی احتمالا به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد.

Apex Legends

 تبدیل Apex Legends به فرنچایز میلیون دلاری

عناوین کمی توانسته‌اند که بیش از یک میلیارد دلار برای ناشر خود کسب کنند و به گفته‌ی الکترونیک آرتس، Apex Legends ممکن است که به زودی به چنین دستاوردی برسد. Apex Legends از نظر محبوبیت رو به رشد خود، قابل مقایسه با برخی از فرنچایزهای مشهور دیگر الکترونیک آرتس مانند سری FIFA و The Simsاست که بسیار قدیمی‌تر از این بازی هستند.

همانطور که می‌دانید، این عناوین سرویس‌محور است که بیشترین سود را برای الکترونیک آرتس دارد. در چارک دوم سال مالی ۲۰۲۱ الکترونیک آرتس، این شرکت توانسته که ۱٫۱۵ میلیارد دلار درآمد کسب کند که تنها ۲۸۲ میلیون دلار از آن مربوط به فروش بازی بوده است و در مقابل رقم شگفت‌انگیز ۸۶۹ میلیارد دلار از فروش درون برنامه‌ای به دست آمده است.

از آن جایی که Apex Legends، عملکرد بسیار خوبی را از این لحاظ داشته است، مدیر ارشد عملیات و مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتس، بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، اعلام کرده است که انتظار می‌رود در شش ماه آینده، Apex Legends به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل شود. رشد Apex Legends آن قدر خیره‌کننده بوده است که کاملا موفق به جا گذاشتن Madden Ultimate Team شده است.

Apex Legends در فضای مجازی و سرویس‌هایی مانند توییچ هم محبوبیت بسیاری دارد و دائما می‌توانید آن را در صدر بازی‌های محبوب ببینید. حدودا یک میلیون نفر در توییچ، به صورت روزانه این بازی را تماشا می‌کنند. فصل هفتم این بازی هم به تازگی آغاز شده است تا برای چند ماه دیگر بازی‌بازان را سرگرم نگه دارد.

Apex Legend، هم اکنون برروی پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *