معماری
خانه / اخبار بازی / دستیار نویسنده‌ی بازی The Last of Us Part 2: اعضای ناتی داگ جادوگر هستند

دستیار نویسنده‌ی بازی The Last of Us Part 2: اعضای ناتی داگ جادوگر هستند

استودیوی ناتی داگ در طول دو نسل اخیر، عناوین بی‌نظیری را خلق کرده است. آن‌ها قرار است این بار با بازی The Last of Us Part 2، یک عنوان هیجان‌انگیز را به بازی‌بازان ارائه دهند. به تازگی، یکی از نویسندگان بازی در خصوص این عنوان صحبت‌هایی را ارائه داده است.

ناتی داگ

خانم هیلی گروس (Halley Gross)، طراح ارشد بخش روایت و دستیار نویسنده‌ی بازی The Last of Us Part 2، در گفتگو با شماره‌ی جدید مجله‌ی رسمی پلی‌اسیتشن از کار کردن در این پروژه سخن گفت.

وی اظهار داشت:

    این طولانی‌ترین پروژه‌ای است که تا به حال در حرفه‌ی کاری‌ام داشته‌ام. هر روزی که مشغول کار هستم، فرصت کار کردن با طراحان، انیماتورها، افراد صداگذار و هنرمندان را بدست می‌آورم. همه‌ی ما در تلاش هستیم تا به بینشی برسیم که چگونه پیچیده‌ترین و دقیق‌ترین شخصیت را در یک بازی ویدئویی خلق کنیم.

    همه‌ی افراد تیم خوش‌بختانه به این سو حرکت می‌کنند و شما باید به تماشای این افراد فوق‌العاده بنشینید و با خود بگویید: «مغز آن‌ها چگونه کار می‌کند؟» آن‌ها واقعا جادوگر هستند.

خانم گروس در قسمت دیگری از این مصاحبه، به شخصیت الی پرداخت.

وی توضیح داد:

    مشخصا الی یک ضربه‌ی روحی و روانی را تجربه می‌کند و این موضوع می‌تواند بر نحوه‌ی تعامل وی با جهان اطراف خودش و همچنین رفتار و لحن صحبتش تاثیر بگذارد. این یک عشق است که الی نسبت به جوئل و دینا احساس می‌کند که وی را در خود غوطه‌ور کرده است.

    آنچه که ما واقعا سعی در انجام آن داریم، نشان دادن چالش الی است. الی در یک محیط خطرناک و وحشی بزرگ شد و حال چگونه می‌تواند موفق شود. متاسفانه بخشی از نویسندگی، شکنجه کردن شخصیت‌ها، قرار دادن آن‌ها در موقعیت‌های سخت و آزمایش کردن ارزش آن‌هاست. بنابراین در عین حال که الی را دوست داریم و از دیدن بزرگ شدنش خوشحال هستیم، مشخصا نمی‌خواهیم او را نازپرورده نشان دهیم.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ جمعه ۲ اسفندماه ۱۳۹۸ (۲۱ فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

ناتی داگ
Telegram
ناتی داگ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *