معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / ۱۱ بازی به زودی سرویس ایکس‌ باکس گیم‌ پس را ترک خواهند کرد

۱۱ بازی به زودی سرویس ایکس‌ باکس گیم‌ پس را ترک خواهند کرد

سرویس ایکس‌ باکس گیم‌ پس (Xbox Game Pass) را می‌توان جزو موفق‌ترین محصولات مایکروسافت برای بازی دوستان دانست. سرویسی که به وسیله آن تنها با پرداخت مبلغ اندکی می‌توانید به اقیانوسی از بازی‌های کوچک و بزرگ دسترسی پیدا کنید. البته یکی از المان‌های این سرویس اضافه شدن و سپس حذف تعداد دیگری از بازی‌ها است. اتفاقی که قرار است به زودی رخ بدهد.

سرویس ایکس‌ باکس گیم‌ پس

تا چندی دیگر مایکروسافت ۱ بازی بزرگ و کوچک را از این سرویس حذف می‌کند. از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Resident Evil Revelations اشاره کرد. نسخه فرعی از مجموعه پرطرفدار بازی Resident Evil که برای کامل کردن بخش داستانی آن به ۶۰ الی ۸۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت. در زمان باقی مانده می‌توانید برخی از اچیومنت‌های بازی را پیدا کنید. البته که بخشی از آن‌ها به سختی پیدا می‌شوند.

بازی Everspace نیز از روی هر دو سرویس گیم‌پس طی دو هفته آینده حذف خواهد شد. برای تجربه این اثر به ۴۰ الی ۵۰ ساعت زمان نیاز پیدا خواهید کرد. عنوانی که در سبک روگ‌لایک است و داستان جذابی را به شما ارائه می‌دهد. ماجراجویی‌های چالش برانگیز در دنیایی که مدام تغییر پیدا می‌کند. غارت کنید و با شکار راه خودتان را پیدا کنید.

از دیگر بازی‌هایی که این سرویس را به زودی ترک خواهند کرد می‌توان به بازی SUPERHOT اشاره کرد که اثری اول شخص شوتر است. خبری از سطح سلامتی و مهمات در بازی نیست. فقط باید به جلو پیش روی کنید و دشمنانتان را یکی پس از دیگری از پا در بیاورید.

در ادامه می‌توانید لیست کامل بازی‌هایی که قرار است به زودی از سرویس گیم‌پس مشترکین کنسول ایکس‌ باکس وان حذف شود را بررسی کنید:

  • Everspace
  • Resident Evil Revelations
  • Riptide GP: Renegade
  • Riverbond
  • ScreamRide
  • Superhot
  • Supermarket Shriek

به‌غیر از این عناوین، بازی The Stillness of the Wind، بازی Samorost 3، بازی The Last Door: Season 2 و بازی Book of Demons نیز از سرویس مشترکین پلتفرم رایانه شخصی حذف خواهد شد.

هنوز زمان دقیقی از تاریخی که قرار است بازی‌های یاد شده سرویس گیم‌پس را ترک کنند از سوی مایکروسافت گفته نشده است. اما احتمالا این اتفاق در اواسط نیمه دوم ماه میلادی جاری رخ خواهد داد.

سرویس گیم‌پس را می‌توانید با پرداخت اشتراک ماهانه ۱۰ دلار دریافت کنید. همچنین اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که برای اولین بار می‌خواهید روی این سرویس ثبت نام کنید، هزینه اشتراک ماهانه برای شما به ۱ دلار کاهش پیدا می‌کند.

 سرویس ایکس‌ باکس گیم‌ پس
Telegram
 سرویس ایکس‌ باکس گیم‌ پس
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *