معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / ۱۰ بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ

۱۰ بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ

مت پیسکاتلا (Mat Piscatella)، از گروه تحلیلی NPD، لیستی منتشر کرده است که در آن ۱۰ بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ که یکی در تمام پلتفرم ها و دیگری انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در طی شش سال گذشته رده بندی و مشخص شده است. وی اقدایی مشابه همین کار را هم برای کنسول ایکس‌باکس وان (Xbox One) انجام داده است که در این صفحه قابل مشاهده است. اما شاید جالب باشد بدانید که بازی Grand Theft Auto V، در صدر لیست پرفروش‌ترین بازی نسل هشتمی کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. شایان ذکر است که این آمار برگرفته از فروش دیجیتالی و فیزیکی منطقه ایالات متحده آمریکا تا تاریخ آگوست ۲۰۱۹ است.

10 بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ
۱۰ بازی پرفروش کنسول PS4

در ادامه می‌توانید دو لیست از ۱۰ بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ را مشاهده کنید که در لیست بالا، به بازی‌های تمام پلفترمی اشاره شده است و در لیست پایین، به پرفروش‌ترین عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ پرداخته شده است:

 

10 بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ
10 بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ

ساخته جدید راکستار (Rockstar)، بازی Red Dead Redemption 2، در رده دوم این جدول قرار دارد. اما چیزی که به وضوح به چشم می‌آید، کمپین‌های سونی برای بازی Call of Duty است. کمپین‌هایی که به انحصاری زمانی معروف است و باعث شده است که بازی‌های این مجموعه روی پلی‌استیشن ۴ بیشترین فروش را داشته باشد. به نحوی که در لیست ده‌تایی، پنج بازی به مجموعه Call of Duty اختصاص دارد.

قرار گرفتن بازی God of War، در رده هشتم بازی‌های تمام پلفترمی و رده دوم بازی‌های انحصاری جالب است. این در صورتی است که بازی Marvel’s Spider-Man از بازی God of War فروش بیشتری داشته است و در دو لیست منتشر شده بالاتر از جدیدترین قسمت از مجموعه بازی God of War قرار دارد.

 
به طور حتم این لیست با انتشار بازی The Last of Us: Part 2 تغییرات چشمگیری به خود می‌بیند.

10 بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ
Telegram
10 بازی پرفروش کنسول PS4 در تمام تاریخ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *