معماری
خانه / موبایل و تبلت / ۱۰ گوشی پرچمدار برتر آبان ماه به روایت انتوتو اسنپدراگون ۸۲۱ حکمرانی می‌کند

۱۰ گوشی پرچمدار برتر آبان ماه به روایت انتوتو اسنپدراگون ۸۲۱ حکمرانی می‌کند

انتوتو مطابق سنت معمول همیشگی خود بنچمارک ۱۰ گوشی پرچمدار برتر ماه نوامبر (آبان) را منتشر کرد. در این دوره از لیست منتشر شده از ۱۰ گوشی پرچمدار برتر، پرچمداران جدیدی از کمپانی های سازنده چینی دیده می شود.

شیائومی می نوت ۲ (Xiaomi Mi Note 2) و هواوی میت ۹ دو گوشی هوشمند جدیدی هستند که به لیست ۱۰ گوشی پرچمدار برتر این ماه انتوتو، اضافه شده اند. البته در این ماه گوشی وان پلاس ۳T و پرچمدار میزو پرو ۶ پلاس (Meizu Pro 6 Plus) نیز در همین ماه راه اندازی شدند؛ اما مسلما این گوشی ها در لیست ماه بعد (دسامبر) این بنچمارک ظاهر خواهند شد.

در لیست منتشر شده از ۱۰ گوشی پرچمدار برتر در وب سایت انتوتو، از لحاظ عملکرد، به ترتیب آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ اپل در راس قرار گرفته اند. بهترین گوشی پرچمدار اندرویدی را همچنان می توان LeEco Le Pro 3 به حساب آورد. پرچمداری که با برچسب قیمتی زیر ۳۵۰ دلار به عنوان یک گوشی پرچمدار مقرون به صرفه خودنمایی می کند.

به دنبال پرچمدار لیکو، گوشی های می ۵ اس پلاس (Mi 5S Plus) و Smartisan M1L در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند.

۱۰ گوشی پرچمدار برتر آبان ماه به روایت انتوتو؛ اسنپدراگون ۸۲۱ حکمرانی می‌کند

دو دستگاه جدید اضافه شده به لیست ۱۰ گوشی پرچمدار ماه نوامبر ۲۰۱۶، یعنی شیائومی می نوت ۲ و هواوی میت ۹، نمرات نزدیک به هم و تقریبا متوسطی را به دست آوردند. شیائومی می نوت امتیاز ۱۴۸,۳۵۲ را کسب کرد و هواوی میت ۹ امتیاز ۱۴۶,۹۴۲ را به دست آورد. این دو گوشی به ترتیب در جایگاه های ششم و هفتم جای گرفته اند.

انتوتو

انتوتو
انتوتو

دیدن هواوی میت ۹ در این لیست نشان می دهد که تراشه های Hisilicon هواوی تا چه اندازه در چند سال اخیر پیشرفت کرده اند. در این لیست همچنین مشخص است که تراشه اسنپدراگون ۸۲۱ کوالکام در بازار گوشی های هوشمند اندرویدی به خوبی فرمانروایی می کند.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *