معماری
خانه / پلی استیشن 5 / یک رونمایی بزرگ در مراسم پلی استیشن ۵ و اشاره نویسنده بازی Dead Space به آن

یک رونمایی بزرگ در مراسم پلی استیشن ۵ و اشاره نویسنده بازی Dead Space به آن

فاصله چندانی با مراسم رونمایی از پلی‌استیشن ۵ نداریم. سونی درباره مراسم پلی استیشن ۵ که فردا یعنی ۱۱ ژوئن برگزار خواهد شد، اطلاعات خاصی منتشر نکرده است. البته یکی از نویسندگان خلاق صنعت بازی یعنی «آنتونی جانستون» (Antony Johnston) در صفحه توییتر خود، توییتی مرموز نوشته و به نوعی عنوان کرده است که بازی جدیدی او در این مراسم معرفی خواهد شد.

مراسم پلی استیشن 5

جانسون که بخش زیادی از بازی Dead Space را نوشت و همچنین سابقه کار روی سیستم نمسیس و دیالوگ‌های بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor را هم در کارنامه خود دارد، در این توییت نوشته است که در طول ۲ سال گذشته، در حال کار روی یک بازی بزرگ بوده است. او همچنین در ادامه توییت خود نوشت:

«در اخبار کاملا نامرتبط دیگری، بهتر است که همه شما مراسم معرفی پلی‌استیشن ۵ در روز پنج‌شنبه را ببینید.»

جانسون نمی‌خواهد و یا احتمالا نمی‌تواند که توضیحات بیشتری بدهد، اما در هر صورت، مجبور نیستیم که مدت زیادی منتظر بمانیم. جانسون همچنین کمیک The Coldest City را نیز نوشته که فیلم Atomic Blonde بر اساس آن ساخته شده است. آخرین کتاب او نیز The Tempus Project بوده است.

البته که طرفداران مجموعه می‌توانند امیدوار باشند، اما بعید است که این بازی Dead Space 4 باشد. توسعه‌دهنده این مجموعه یعنی استودیو Visceral Games دیگر وجود ندارد و بخش زیادی از تیمی که روی آن کار می‌کردند، در حال کار روی پروژه‌های دیگری هستند. «گلن اسکوفیلد» (Glen Schofield)، یکی دیگر از نیروهای متخصص بازی Dead Space نیز در حال کار روی یک عنوان روایت‌محور از جهان بازی PUBG است.

مراسم پلی استیشن 5
Telegram
مراسم پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *