معماری
خانه / پلی استیشن 5 / تریلر | یکی از طرفداران پلی استیشن رابط کاربری را برای کنسول پلی‌ استیشن ۵ طراحی کرده است

تریلر | یکی از طرفداران پلی استیشن رابط کاربری را برای کنسول پلی‌ استیشن ۵ طراحی کرده است

به تازگی یکی از طرفداران خوش ذوق پلی‌ استیشن، طرحی از رابطه‌ی کاربری کنسول پلی‌ استیشن ۵ را برروی وب‌سایت خود به اشتراک گذاشته که توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این ویدئو داشته باشیم.

پلی‌ استیشن ۵

مدتی قبل بود که اولین رویداد مربوط به نمایش بازی‌های کنسول پلی‌ استیشن ۵ برگزار شد که در آن شرکت سونی به نمایش تعدادی از عناوین کنسول نسل نهمی خود پرداخت. در ابتدای این رویداد ویدئویی به نمایش درآمد که بسیاری معتقد بودند این ویدئو مربوط به اولین صفحه‌ای می‌شود که بازی‌بازان پس از روشن کردن کنسول پلی‌استیشن ۵ با آن مواجه می‌شود که این موضوع پس از آن نیز توسط شرکت سونی تأیید شد.

حال به تازگی یکی از طراحان برزیلی که با نام پائولو مانسون (Paulo Mans) شناخته می‌شود، رابط کاربری را با الهام‌گیری از همین ویدئوی رسمی کوتاه طراحی کرده است که نتیجه‌ی کار بسیار جالب از آب درآمده است.

تریلر رابط کاربری پلی‌ استیشن ۵

 

اگرچه به احتمال بالا رابط کاربری نهایی تفاوت‌های بسیار زیادی با این طراحی خواهد داشت و مطمئناً ما شاهد ظاهری بسیار زیبا و کاربردی‌تر خواهیم بود.

نظر شما در رابطه با ویدئوی ساخت شده توسط آقای پائولو مانسون چیست؟ فکر می‌کنید رابط کاربری نهایی کنسول پلی‌ استیشن ۵ تا چه اندازه نوآورانه‌ و متفاوت‌تر از رابط کاربری کنسول‌های پیشین پلی‌ استیشن خواهد بود؟

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *