معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / یوبی سافت به دنبال عرضه پنج بازی بزرگ در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

یوبی سافت به دنبال عرضه پنج بازی بزرگ در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

یوبی سافت جزو شرکت‌های موفق سال میلادی گذشته است که با عرضه و پشتیبانی از بازی‌های جدید و قدیمی توانست به سودهی خوبی دست پیدا کند. برای صحت این صحبت فقط کافی است به گزارش مالی سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ این شرکت نگاهی بیاندازید.

یوبی سافت

این گزارش که ساعاتی پیش دردسترس قرار گرفت؛ اطلاعات جالبی در رابطه با بازی‌های این شرکت و همچنین آثاری که قرار است در آینده از سوی این شرکت منتشر شوند در اختیار تحلیلگران قرار می‌دهد.

طبق این گزارش، بازی Rainbow Six Siege توانسته از مرز ۵۵ میلیون ثبت نام عبور کند. همچنین این عنوان توانسته در ماه دسامبر به رکورد بیشترین کاربر فعال در ماهانه دست پیدا کند. همچنین رشد این اثر در سه ماهه یاد شده از سرعت بالایی برخوردار بوده است.

Uplay از افزایش فروش بازی‌ها در بازه زمانی یاد شده خبر داده است. همچنین فروش ۹ ماهه نخست سال ۲۰۱۹ با رشد ۷۳ درصدی رو به رو بوده است.

شایان ذکر است که این شرکت از برنامه Uplay+ نیز راضی بوده است و به دنبال طرح‌های جذاب برای جذب مخاطبان بیشتر برای آن است. بازی Assassins’ Creed Odyssey  نیز در بازه زمانی یاد شده با افزایش فروش قابل توجه‌ای مواجه بوده است. در گزارش یاد شده از فروش خوب دیگر آثار این کمپانی و همچنین عرضه بازی Just Dance 2020 نیز گفته شده است.

در این گزارش یوبی‌سافت خاطره نشان کرده است که تمرکز خود را بر عناوین با پتانسیل بالا خواهد گذاشت. به نحوی که آن‌ها برای عرضه پنج بازی بزرگ در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی برنامه خواهند داشت. در این میان سه مورد از این آثار در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود و دو مورد دیگر نیز در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ دردسترس قرار خواهند گرفت.

به گفته شرکت، دو بازی یاد شده از دو مجموعه بزرگ خواهند بود.

البته به نظر نمی‌رسد بازی Beyond Good and Evil 2 نیز جزو این آثار باشد. موضوعی که یوس گیلموت (Yves Guillemot) آن را تایید کرد. بنابراین طرفداران این بازی باید تا سال ۲۰۲۲ برای عرضه آن صبر کنند.

ساخت بازی Skull and Bones همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ (یک فروردین ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.

یوبی‌سافت به سرمایه گذاران خود، این نوید را داده است که اطالاعات بیشتر در رابطه با آثار بعدی این شرکت را در رویداد E3 2020 منتشر خواهد کرد و مشتاقانه به سمت نسل بعدی سخت افزارها خواهد رفت. این در حالیست که از نسل گذشته نیز پشتیبانی خواهد کرد.

یوبی‌سافت در حال حاضر برای اولین ماه کاری سال میلادی جاری به عرضه فصل‌های جدید آثاری مانند بازی For Honor، بازی The Division و … خواهد پرداخت و بازی‌های بزرگی مانند بازی Watch Dogs Legion در نیمه دوم سال میلادی جاری منتشر خواهد کرد.

همچنین در بخش مالی، این شرکت با کاهش ۲۵٬۹ درصدی فروش در سه ماهه پایانی سال مواجه بوده است. به نحوی که یوبی‌سافت تا پایان تا تاریخ ۳۱ دسامبر، ۴۱۶٬۲ میلیون یورو فروش داشته است. این در حالیست که رقم سال گذشته ۵۶۲ میلیون یورو بوده است.

شایان به ذکر است که یوبی‌سافت بیشترین فروش را روی رایانه شخصی داشته است و کنسول‌ها تنها ۱۵ درصد و گوشی‌هوشمند نیز ۱۷ درصد از بازار فروش این شرکت را شکل می‌دهد.

یوبی سافت
Telegram
یوبی سافت
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *