معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / گوگل لانچر Google Now را از گوگل‌پلی حذف می‌کند

گوگل لانچر Google Now را از گوگل‌پلی حذف می‌کند

گوگل لانچر Google Now
گوگل‌پلی

گوگل پیش از این به کاربران اجازه می‌داد تا بتوانند از لانچر مبتنی بر سیستم Goolge Now استفاده کنند. حالا این غول جستجوگر دنیای اینترنت تصمیم گرفته تا تصمیم خود را به طور کامل عوض کند و لانچر خود را از گوگل‌پلی حذف کند. به گفته‌ی منابع مختلف، این اتفاق در اواخر فروردین ماه سال آینده رخ خواهد داد.

گوگل در ابتدا این لانچر را مخصوص گوشی‌های نکسوس خود در نظر گرفته بود اما بعد از گذشت مدتی، آن را برای دیگر کاربران و سازندگان نیز قرار داد تا کاربران بتوانند از لانچر مخصوص این شرکت بهترین استفاده را ببرند. در کنار این موضوع، گوگل اعلام کرده که از این پس، لانچر Google Now را تنها از طریق آپدیت به روز رسانی می‌کند اما دیگر این لانچر در گوگل‌پلی جایی نخواهد داشت.

گوگل که حالا لانچر محبوب خود را از گوگل پلی حذف می‌کند احتمالا قصد عرضه‌ی لانچر جدیدی را در ذهن خود می‌پروراند. این شرکت به احتمال فراوان لانچر جدیدی را تحت عنوان لانچر Pixel روانه بازار خواهد کرد. لانچری که گفته می‌شود برای گوشی‌های پیکسل تعبیه شده و همانند لانچر پیشین این شرکت در اختیار دیگر کاربران نیز قرار خواهد گرفت. فعلا تا عرضه‌ی لانچر جدیدی توسط گوگل و اگر به دنبال لانچری مناسب برای گوشی‌هوشمند خود هستید ما به شما لانچر Nova را پیشنهاد می‌کنیم که در گوگل پلی قابل دانلود است.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *