معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / گزارش: Bully 2 در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

گزارش: Bully 2 در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

در حالی که هفته‌ی گذشته اعلام شده بود که مراحل توسعه‌ی Bully 2 متوقف گشته و پروسه‌ی ساخت این بازی توسط راک‌استار کنسل شده است اما گزارش جدیدی مربوط به این اثر به اشتراک گذاشته شده است که گزارش هفته‌ی گذشته را نقض کرده و عرضه‌ی این بازی را برای سال ۲۰۲۰ تائید می‌کند.

Bully 2
Bully 2

این گزارش توسط SWEGTA منتشر شده است. وی که در سایت یوتیوب و در حوزه‌ی بازی Bully فعالیت دارد، اعلام کرد که از یک منبع موثق حاضر در راک‌استار (Rockstar) اطلاعاتی را دریافت که است. بر اساس توضیحات وی، بازی Bully 2 در دست توسعه قرار دارد و به عنوان یک عنوان میان‌نسلی در نوامبر و یا اکتبر ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس اسکارلت عرضه می‌گردد.

وی به دلیل بروز برخی مشکلات حقوقی از معرفی نام واقعی منبع خود سر باز زد اما به نظر می‌رسد که این اطلاعات توسط Yan2295 در اختیار SWEGTA قرار گرفته باشد. احتمالا وی به دلیل مشکلاتی که به تازگی با تیک‌تو (Take-Two) نسبت به لیک اطلاعات این شرکت بر خورده است، از انتشار اطلاعات به صورت مستقیم خودداری می‌کند. اولین باز وی بود که در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که Bully 2 در دست توسعه قرار دارد. پس از انتشار اطلاعات توسط وی در همان سال، یکی از کارکنان راک‌استار با حضور در فروم این شرکت، توسعه‌ی نسخه‌ی دوم Bully را تایید کرد.

برخی شایعات نیز از روز گذشته شکل گرفته‌اند که اعلام دارند که نسخه‌ی دوم Bully در ماه آینده و احتمالا در رویداد PAX West معرفی خواهد شد. در حال حاضر تنها اطلاعات موجود از Bully 2 به چند طرح هنری و شایعات مربوط به آن محدود شده‌اند و راک‌استار نیز هیچگونه واکنشی را نسبت به این شایعات نشان نداده است.

Bully 2
Telegram
Bully 2
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *