معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / گزارش: هزاران بازی از روی استیم حذف شدند

گزارش: هزاران بازی از روی استیم حذف شدند

با نزدیک شدن به جمعه‌ی سیاه و روزهای پایانی ۲۰۱۹، بسیاری از بازی‌بازان و کاربران پلتفرم رایانه‌ی شخصی، در حال آماده‌سازی خود هستند تا با پرداخت مبالغی ناچیز، به تهیه‌ی بازی‌های پلتفرم رایانه‌ی شخصی از طریق استیم بپردازند، اما بروز یک اتفاق غیر قابل باور در پلتفرم فروشگاهی استیم، قطعا باعث ناراحتی این دسته از افراد می‌شود.

استیم

بر اساس گزارشات منتشر شده، شرکت ولو (Valve)، طی حرکت غیر منتظره‌ای، دست به حذف هزاران بازی از روی فروشگاه استیم زده است. این گزارشات اعلام دارند که اکثر آثار حذف شده، بازی‌های مستقل و ایندی با قیمت خرید بسیار پایین بودند و در حال حاضر نیز با حذف و یا بن شدن آن‌ها، اطلاعاتی زیادی از این آثار در دسترس نیست. در واقع شاهد حمام خود قفقاز اما اینبار در پلتفرم فروشگاه‌های رایانه‌ای بودیم.

تا به‌کنون که این متن در حال نوشته‌ شدن هست، شاهد حذف بیش از ۳۰۰۰ بازی را روی استیم بوده‌ایم. البته می‌توان احتمال داد که این حذف به صورت موقت صورت پذیرفته است تا هنگام جمعه‌ی سیاه، توسعه دهندگان کوچک آثار ایندی، نیازی نداشته باشند تا تخفیفی را برروی بازی‌های خود اعمال کنند و شاید پس از گذشت جمعه‌ی سیاه و یا تخفیفات پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، شاهد بازگشت این بازی‌ها باشیم.

استیم
Telegram
استیم
Instagram

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *