معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / گران‌ قیمت‌ ترین کنترلر ایکس‌ باکس در جهان ساخته شده از طلای جامد

گران‌ قیمت‌ ترین کنترلر ایکس‌ باکس در جهان ساخته شده از طلای جامد

کانال یوتیوب لینوکس تک تیپس (Linus Tech Tips) آنچه را که به گفته‌­شان گران­‌ترین کنترلر ایکس‌ باکس در جهان می‌باشد، ساخته است. این کنترلر از ۱٫۵ کیلوگرم طلای ۱۸ عیار ساخته شده و تولید آن حدود ۸۷۵۰۰ دلار هزینه دربرداشته است. برخی از مراحل پرزحمت ساخت، که توسط یک شرکت کانادایی به نام اکسپرت کستینگ (Expert Casting) انجام شده.کنترلر ایکس‌ باکس

در خبری مرتبط نیز، شرکت مایکروسافت (Microsoft) اعلام کرده است که در حال رفع مشکل عدم عملکرد کنترلر جدید بی­‌سیم ایکس‌ ­باکس برخی از بازی­‌بازان است. این کنترلر جدید علاوه بر خود کنسول، بر روی یارانه‌های شخصی، تلفن­‌های همراه و تبلت­‌ها نیز قابل استفاده است.

این شرکت بیانیه‌­ای در رابطه با این مشکل در حال گسترش که در نوامبر سال ۲۰۲۰ از زمان عرضه این محصول در کنار کنسول ایکس‌­ باکس سری ایکس و اس گزارش شده است، منتشر کرد. سخنگوی مایکروسافت در این رابطه گفت:

ما در مایکروسافت، همه محصولات خود را از طریق انجام آزمایشات دقیق، با اطمینان از کیفیت ارائه داده و متعهد به ارائه تجربه‌­ا‌‌‌ی بی‌­نظیر به مشتریان هستیم. می‌­دانیم که ممکن است برخی از بازی­‌بازان با کنترلرهای جدید بی­‌سیم با مشکل عدم عملکرد روبه‌­رو شوند. تیم­‌های ما فعالانه در حال کار بر روی راه حلی برای این موضوع می­‌باشند.

طبق اعلام مایکروسافت این مشکل طی یک به‌­روزرسانی در آینده برطرف خواهد شد.

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *