معماری
خانه / اخبار بازی / کوجیما پیشنهاد می‌کند گیم‌پلی جدید بازی Death Stranding را مشاهده نکنید

کوجیما پیشنهاد می‌کند گیم‌پلی جدید بازی Death Stranding را مشاهده نکنید

نمایشگاه Tokyo Game Show شروع شد و از چندی پیش می‌دانستیم که هیدئو کوجیما قصد دارد با حضور در این نمایشگاه، نمایشی از گیم‌پلی جدید بازی Death Stranding را به اشتراک بگذارد.

گیم‌پلی جدید بازی Death Stranding
بازی Death Stranding

نمایشی که چند روز پیش متوجه شدیم حدود ۵۰ دقیقه به طول خواهد انجامید . اکنون نیز منتشر شده است. با این حال کوجیما پیشنهاد کرده که گیمرها ترجیحا این تریلر گیم‌پلی را مشاهده نکرده و بدون هیچ گونه پیش‌زمینه به تجربه بازی مشغول شوند تا سورپرایزهای آن دست نخورده بماند.

رئیس استودیو Kojima Productions در توییتر خود این گونه نوشت:

    عنوان Death Stranding یک اثر کاملا جدید بوده و من تاکنون اطلاعات زیادی پیرامون آن منتشر کرده‌ام. به همین دلیل به عنوان یک بازیساز مایل هستم که شما بازی را بدون هیچ گونه اطلاعات بیشتر تجربه کنید و با کشف سورپرایزهای بازی از آن لذت ببرید. با این حال از آن جایی که بسیاری از افراد می‌گویند که نمی‌دانند بازی در مورد چه چیزی است تصمیم گرفتم گیم‌پلی اساسی را در نمایش جدید بازی Death Stranding معرفی و رونمایی کنم.

هیدئو کوجیما مدتی پیش نیز در رابطه با ساخته جدید خود اظهار کرد که خودش نیز شخصا نمی‌داند Death Stranding چه چیزی بوده و آن را در کدام ژانرها دسته‌بندی نماید. با این حال این تریلر گیم‌پلی جدید هم‌اکنون منتشر شده و مشاهده و یا عدم مشاهده آن به تصمیم خودتان بستگی خواهد داشت. عنوان مورد انتظار Death Stranding برای عرضه انحصاری روی کنسول PlayStation 4 در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ برابر ۱۷ آبان ۹۸ برنامه‌ریزی شده است.

گیم‌پلی جدید بازی Death Stranding
Telegram
گیم‌پلی جدید بازی Death Stranding
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *