معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / کنسول Xbox One بیشترین فروش در انگلستان در زمان جمعه‌ سیاه کسب کرده است

کنسول Xbox One بیشترین فروش در انگلستان در زمان جمعه‌ سیاه کسب کرده است

کنسول Xbox One شرکت مایکروسافت موفق شد تا با کنار زدن فروش رقبای خود یعنی کنسول‌های Nintendo Switch و PlayStation 4، به بیشترین فروش در انگلستان در زمان جمعه‌ سیاه دست پیدا کند.

یشترین فروش در انگلستان در زمان جمعه‌ سیاه

لازم به ذکر است سال گذشته فروش این کنسول بسیار کمتر از فروش امسال آن بوده است. طبق آمار منتشر شده توسط GamesIndustry، بیش از ۱۰۰۰۰۰ واحد از کنسول Xbox One در این زمان به فروش رفته و همچنین فروش Xbox One S نسخه‌ی All-Digital در کشور انگلستان بسیار موفقیت‌آمیز بوده و سود سرشاری را برای مایکروسافت به ارمغان آورده است.

کنسول Nintendo Switch نیز پس از Xbox One بیشترین فروش را در انگلستان داشته که البته طبق گزارشات منتشر شده اختلاف جایگاه اول و دوم در فروش مقدار چشم‌گیری نیست. باندل‌های مختلف، برخی تجهیزات فیزیکی و انتشار عنوان Pokemon Sword and Shield بدون شک نقش مهمی در این فروش داشته‌اند.

البته لازم به ذکر است که اگر بخواهیم بیشترین سودآوری در این کشور را در جمعه‌ی سیاه بسنجیم، جایگاه اول متعلق به کنسول Nintendo Switch است چرا که با قیمت بیشتری نسبت به کنسول Xbox One به فروش رفته است. Nintendo Switch همچنین فروش فوق‌العاده‌ای را در کشور ایالات متحده‌ی آمریکا در جمعه‌ی سیاه تجربه کرده است.

کنسول PlayStation 4 در این مدت چیزی حدود ۶۰۰۰۰ کنسول به فروش رسانیده که بیشترین میزان فروش این کنسول مربوط به باندل‌های FIFA 20 و Call of Duty: Modern Warfare می‌باشد. اگر چه فروش دو کنسول Xbox One و PlayStation 4 سال به سال افت می‌کند اما فروش کنسول Nintendo Switch به طور پیوسته در حال افزایش است.

در خبری که در گیفت کارت باز منتشر شد، برخی از تحلیلگران صنعت مدعی شدند که کنسول Nintendo Switch می‌تواند فروش جهانی خود را به ۱۰۰ میلیون واحد برساند. می‌توانید این خبر را از اینجا مطالعه نمایید.

یشترین فروش در انگلستان در زمان جمعه‌ سیاه
Telegram
یشترین فروش در انگلستان در زمان جمعه‌ سیاه
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *