معماری
خانه / پلی استیشن 5 / کنسول پلی‌ استیشن ۵ به صورت همزمان در سراسر نقاط جهان عرضه خواهد شد

کنسول پلی‌ استیشن ۵ به صورت همزمان در سراسر نقاط جهان عرضه خواهد شد

به نظر نمی‌رسید کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ هنگام عرضه در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ در تمام کشور‌ها به صورت همزمان عرضه‌ شوند، اما هم‌اکنون اطلاعاتی منتشر شده‌اند که به صحت این موضوع اشاره دارند.

پلی‌ استیشن 5

شاید به یاد داشته باشید که شرکت سونی در سال ۲۰۱۳ با اتخاذ سیاست‌های فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ همگان را متعجب کرد. شرکت سونی این کنسول را ابتدا در آمریکای شمالی و سپس چند هفته بعد در اروپا و سرانجام در ژاپن عرضه کرد. حال طبق گزارشی از بلومبرگ (Bloomberg)، جیم ریان (Jim Ryan) قصد دارد تا کنسول پلی‌ استیشن ۵ را به صورت همزمان در تمام نقاط دنیا عرضه کند.

بلومبرگ در این باره اظهار داشت:

به گفته‌ی کارکنان بخش زنجیره‌ی تأمین شرکت سونی، جیم ریان رئیس پلی‌استیشن تأکید کرده است که عرضه‌ی کنسول پلی‌ استیشن ۵ باید همزمان در سراسر جهان انجام شود.

این خبر خوبی برای بازی‌بازان و طرفداران پلی‌استیشن محسوب می‌شود؛ زیرا طبق این گزارش نیاز نخواهد بود بازی‌بازان برای عرضه‌ی این کنسول در کشور‌های خود منتظر بمانند. البته عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ به صورت همزمان در سراسر کشور‌های دنیا می‌تواند چالش‌های بسیار زیادی برای شرکت سونی ایجاد کند، به خصوص اکنون که تمامی کشور‌ها با بحران ناشی از ویروس کرونا درگیر هستند و روند سفر‌ها و تجارت و ترانزیت کالا با مشکلاتی روبرو شده است. اکنون ما فقط باید صبر کرده و منتظر اخبار جدید باشیم، چرا که هنوز مشخص نیست برنامه‌های تولید و عرضه‌ی این کنسول طبق برنامه پیش بروند.

پلی‌ استیشن 5
Telegram
پلی‌ استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *