معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: کنسول های نسل فعلی عامل اصلی تاخیر بازی Cyberpunk 2077 هستند

شایعه: کنسول های نسل فعلی عامل اصلی تاخیر بازی Cyberpunk 2077 هستند

طبق آخرین اخبار، بازی Cyberpunk 2077 با تاخیر قابل توجهی در انتشار مواجه شده بود. انتشار این بازی نقش آفرینی Open World از فروردین به شهریور موکول شده و به گفته CD Project Red این زمان منجر به کیفیت بیشتر بازی خواهد شد. اما به گفته بوریس نیسپلاک (Borys Niespielak) منبع لهستانی، کنسول های نسل فعلی عامل اصلی تاخیر بازی Cyberpunk 2077 بوده‌اند.

عامل اصلی تاخیر بازی Cyberpunk 2077

نیسپلاک در پادکستی لهستانی در این مورد صحبت کرده، که درحال حاضر ترجمه شده است. به گفته او CD Project Red مشکلات زیادی در اجرای بازی روی PS4 و به خصوص Xbox One داشته است. با این حال مشخص نیست که آیا اشاره او تنها به سیستم‌های اصلی بوده یا PS4 Pro و Xbox One X را هم در بر می‌گیرد.

ظاهرا سازندگان زمان مشخصی برای حل این مشکلات داشتند، و درصورت حل نشدن آن‌ها تا ژانویه ۲۰۲۰ بازی Cyberpunk 2077 با تاخیر مواجه می‌شد. با توجه به اطلاعات موجود این شایعه قابل اعتماد به نظر می‌رسد. هرچند از اعتبار منبع این گفته اطلاعاتی در دسترس نیست، اما او با اطمینان این ادعا را در پادکست محبوب لهستانی بیان کرده است.

با رونمایی از گیم پلی Cyberpunk 2077 بسیاری این بازی را برای نسل بعدی می‌دانستند. تاکنون نیز این بازی دستخوش تغییراتی برای مناسب سازی آن با نسل فعلی کنسول‌ها شده است. با وجود بلند پروازی بازی Cyberpunk 2077 این شایعه دور از حقیقت به نظر نمی‌رسد.

عامل اصلی تاخیر بازی Cyberpunk 2077
Telegram
عامل اصلی تاخیر بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *