معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شایعه | کنسول ایکس‌ باکس لاکهارت و بازی Fable به زودی معرفی خواهند شد

شایعه | کنسول ایکس‌ باکس لاکهارت و بازی Fable به زودی معرفی خواهند شد

چند روز پیش، شایعه‌ی جالبی در اینترنت پخش شد که به برنامه‌ی مایکروسافت برای برگزاری دو رویداد دیجیتالی برای ایکس‌ باکس سری ایکس اشاره می‌کرد. حالا به تازگی کانال یوتیوب Dealer – Gaming، یکی از منابع شایعه‌ی گفته شده، اطلاعات جدیدی را در مورد بازی Fable و کنسول لاکهارت به اشتراک گذاشته است.

بازی Fable

جدیدترین ویدئوی این کانال ابتدا کمی در مورد بازی‌های کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس از جمله Fable صحبت کرد:

قضیه از این قرار است. بازی‌های عالی زیادی در راه هستند. به خصوص عناوینی خیره کننده‌ با گرافیک و جلوه‌های بصری سنگین. بازی‌هایی مثل Hellblade II ،Halo Infinite و Fable؛ بله یک ریبوت. این بازی‌ها یا حداقل برخی از آن‌ها به زودی نمایش خواهند داشت… منبع این خبر توسط دوستان من هم تایید شده است. ما کاملاً می‌دانیم که منبع دقیق است و اگر شما هم تاکنون این کانال را دنبال کرده باشید، می‌دانید که ما این چیز‌ها را بدون دلیل منتشر نمی‌کنیم.

همانند شایعه‌ی قبلی، در این ویدئو نیز به برگزاری دو رویداد دیجیتالی برای ایکس‌ باکس سری ایکس در ماه‌های پیش رو اشاره شده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، رویداد اول برروی سخت افزار تمرکز خواهد داشت. در حالی که رویداد دوم به نوعی جایگزین کنفرانس E3 2020 است و برروی نمایش بازی‌ها متمرکز خواهد بود.

نکته‌ی جالب این است که این Dealer – Gaming به کنسول ایکس‌ باکس لاکهارت، نسخه‌ی ضعیف‌ و ارزان‌تر کنسول نسل بعد مایکروسافت نیز اشاره کرد و مدعی شد که در آینده‌ی نزدیک شاهد معرفی آن خواهیم بود:

ایکس‌ باکس لاکهارت واقعی است و من مدت‌ها پیش در توییتر در مورد آن صحبت کردم… این موضوع قبل از جدی شدن وضعیت [شیوع ویروس کرونا] بود؛ پس طبیعتاً برنامه‌ها عقب افتاده‌اند. در یکی از این رویداد‌ها، طبق چیز‌هایی که شنیدم احتمالاً در اوایل ماه مه، احتمال دارد که شاهد رونمایی از کنسول ارزان‌تر لاکهارت باشید.

البته این تنها یک شایعه است، اما با توجه‌ها صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌های اخیر از منابع مختلف، به نظر می‌رسد که در یکی دو ماه آینده شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از عناوین نسل بعدی ایکس‌ باکس خواهیم بود. لازم به ذکر است که شایعه‌ی اول به رونمایی از بازی‌های دیگری نیز اشاره می‌کرد.

بازی Fable
Telegram
بازی Fable
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *