معماری
خانه / اخبار بازی / کاپیتان پرایس ممکن است اپراتور جدید بازی Call of Duty Modern Warfare باشد

کاپیتان پرایس ممکن است اپراتور جدید بازی Call of Duty Modern Warfare باشد

کاپیتان پرایس (Captain Price) پروتاگونیست محبوب مجموعه بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare احتمالا به عنوان اپراتور جدید فصل چهارم این بازی باز خواهد گشت.

کاپیتان پرایس

اولین بار گزارشی توسط Eurogamer منتشر شد که به پیام نرم‌افزار موبایل Call of Duty اشاره می‌کرد. در این پیام صحبت از نوعی گردهمایی در تاریخ ۲۱ می (یک خرداد) بود. در آن روز Activision ایمیلی به کاربران فرستاد که آن‌ها را به وبسایت Call of Duty ارجاع می‌داد و در آن ویدئوی مرموزی پخش می‌شد.

در این ویدئو صداهای آشنایی به گوش می‌رسد. یکی از آن‌ها مشابه صدای کیت لسول (Kate Laswell) بود در بخشی دیگر، تصویر واضحی از کاپیتان پرایس به نمایش گذاشته می‌شد که کلاه ماهی‌گیری معروفش را روی سر داشت.

مشخص است کاپیتان پرایس که به عنوان «اپراتور ارشد» از او یاد شده، احتمالا در آینده دوباره نقشی را در این بازی ایفا خواهد کرد. انتظار می‌رود که فصل چهارم این بازی در تاریخ چهار ژوئن (۱۵ خرداد) منتشر شود. لازم به ذکر است که رسیدن کاپیتان پرایس به فصل چهارم، مطابق روند بازگشت شخصیت‌های قدیمی گوست (Ghost) و الکس (Alex) در فصل دوم و سوم است. پس بازگشت او چندان هم غیرمنتظره نیست. هر دوی آن شخصیت‌ها توسط Battle Pass قابل استفاده هستند. همچنین در سطوح بالاتر Battle Pass لباس‌های دیگری برای این شخصیت‌ها موجود است.

به لطف موفقیت بازی Modern Warfare، Call of Duty، این عنوان میان سریع‌ترین فروش‌های تاریخ آمریکا در رتبه چهارم قرار دارد و تنها بازی Final Fantasy 7 Remake موفق شد به پرفروش‌ترین بازی در آوریل ۲۰۲۰ تبدیل شود. مطابق گزارش‌ها قسمت جدید بازی Call of Duty علی‌رغم شرایط پیش آمده حاصل از شیوع ویروس کرونا، همچنان قرار است امسال منتشر شود.

کاپیتان پرایس
Telegram
کاپیتان پرایس
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *