معماری
خانه / اخبار / کارگردان بازی God Of War علاقه دارد این بازی برای PC شود

کارگردان بازی God Of War علاقه دارد این بازی برای PC شود

در هفته گذشته شاهد انتشار این خبر بودیم که قرار است جدیدترین عنوان انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ یعنی بازی Death Stranding روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود، این خبر باعث شد تا بحث‌های متفاوتی در این زمینه به‌وجود آید و حدس و گمان‌ها در مورد عناوین انحصاری دیگری که پتانسیل عرضه روی پلتفرم‌های دیگر را نیز دارند آغاز شود.برای بسیاری افراد عنوانی که می‌تواند روی پلتفرم‌های دیگر و به طور خاص رایانه‌های شخصی موفق ظاهر شود، بازی God Of War است.
بازی God Of War

به‌جرأت می‌توان گفت که بازی God Of War جزو بهترین بازی‌های عرضه شده در نسل هشتم کنسول‌های بازی به‌شمار می‌رود، و با ارائه داستانی عمیق و تاثیرگذار و هم‌چنین معرفی شخصیت‌های جدید و به‌یادماندنی در کنار المان‌های سبک RPG توانست دل بسیاری از مخاطبان را به‌دست بیاورد.

تمامی این دلایل باعث شد تا زمانی‌که کارگردان این بازی یعنی کوری بارلاگ (Cory Barlog) در توییتی که در واکنش به انتشار بازی Death Stranding روی رایانه‌های شخصی بود، در پاسخ به پرسش مخاطبان پاسخ داد: «یک موضوع را باید بدانید، من واقعا خوش‌حال خواهم شد اگر این اتفاق ممکن شود، اما متاسفانه تصمیم در مورد این موضوع از اختیارات من بیشتر است و همان‌طور که مشخص است من قدرتی همانند شخصی مثل هیدئو کوجیما را ندارم».

در حالی که می‌توان از این سخنان آقای بارلاگ برداشتی طنز داشت، اما در این جملات حقایقی نیز وجود داشت. این موضوع که هیدئو کوجیما صاحب یک استودیو مستقل است و او به‌نوعی رییس آن بخش محسوب می‌شود شکی وجود ندارد، و هم‌چنین مراتب دسترسی کوری بارلاگ در استودیو سانتامونیکا از محدودیت‌های زیادی می‌گذرد، پس سخنان آقای بارلاگ آن‌چنان بی‌راه و شوخی نیستند.

اما با تمام این احتسابات، سونی در همین وهله زمانی تجربه بازی God Of War را روی رایانه‌های شخصی ممکن ساخته است، و با تهیه سرویس استریم PS Now شما می‌توانید این بازی را تا مدتی محدود روی این پلتفرم بازی کنید. که شاید این اقدام به‌نوعی یک تست از سوی سونی برای مشخص ساختن میزان محبوبیت این بازی به‌شمار رود.

بازی God Of War
Telegram
بازی God Of War
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *