معماری
خانه / اخبار بازی / چه تغییراتی در Career Mode بازی FIFA 21 اعمال میشود

چه تغییراتی در Career Mode بازی FIFA 21 اعمال میشود

وقتی که بازی FIFA 20 در سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شد، بازیکن‌ها متوجه مجموعه‌ای از باگ‌ها و مشکلات فنی آزاردهنده در بخش Career Mode شدند و سریعا به سراغ شبکه‌های اجتماعی رفتند تا صدای اعتراض خود را به گوش مدیران EA Sports برسانند. بازیکن‌های علاقه‌مند به این بخش به قدری از مشکلات آن ناراضی بودند که یک کمپین در شبکه‌های اجتماعی تشکیل دادند و باعث شدند که هشتگ #FixCareerMode در توییتر، ترند شود.اکنون و پس از انتشار اولین تریلر رسمی بازی FIFA 21، شرکت EA Sports گفته است که تغییرات زیادی در Career Mode بازی FIFA 21 رخ خواهد داد. تغییراتی که کمپین سال گذشته قطعا در عملی شدن آن‌ها، نقش داشته است.

Career Mode بازی FIFA 21
FIFA 21

Career Mode بازی FIFA 21

در حال حاضر، مهم‌ترین تغییر مربوط به شبیه‌سازی جدید و تعاملی مسابقات است که به شما اجازه می‌دهد در هر لحظه از بازی از جمله لحظه‌های حساس مثل زدن پنالتی یا یک ضربه آزاد، سریعا وارد بازی شوید. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به بازی را به دقت بررسی کنید و بر اساس عملکرد و میزان استقامت بازیکن‌های زمین، تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. البته که این بخش از لحاظ دقت به جزئیات، حتی نزدیک به بازی Football Manager هم نمی‌شود، اما می‌توان گفت که مسلما از آن الهام گرفته است.

Career Mode بازی FIFA 21
Career Mode بازی FIFA 21

 

یکی دیگر از ویژگی‌های این بخش، یک سیستم جدید پیشرفت بازیکن‌ها است که مثلا به شما اجازه می‌دهد مدافعان سمت راست را به وینگرهای سمت راست و یا هافبک‌های دفاعی را به دفاع وسط تبدیل کند. می‌توانید تغییرات ویژگی‌ها و آمار هر بازیکن را در طول تمرینات مشاهده و پیشرفت تیمتان را بررسی کنید.

شاخص تازه‌ای به نام Match Sharpness نیز به این بخش اضافه شده است که مشخص می‌کند بازیکنان شما در طول حساس‌ترین لحظه‌ها و مقاطع هر بازی، چه عملکردی خواهند داشت. می‌توانید با سیستم جدید Active Training، این شاخص را در بازیکنان خود افزایش دهید تا مطمئن شوید که مثلا مهاجمان نوک شما در موقعیت‌های تک به تک، شانس بیشتری برای زدن گل داشته باشند یا مدافعان مرکزیتان، بتوانند بهتر تکل بزنند.

پیشنهادهای نقل و انتقالات نیز واقعی‌تر شده و در بازی FIFA 21، می‌توانید پیشنهادهای قرضی منجر به خرید با مبالغ آتی اجباری یا اختیاری مطرح کنید. جمله رسمی EA درباره این بخش چنین است: «با استفاده از سیستم Authentic Transfers، تجربه واقعی‌تری از مذاکرات مربوط به بازار نقل و انتقالات داشته باشید و یا با استفاده از گزینه Financial Takeover، کاری کنید که بودجه شروع شما برای کمک به قدرتمند کردن تیمتان، افزایش یابد.»

اگر از طرفداران بخش Career Mode هستید، باید تا ماه آگوست برای دریافت اطلاعات بیشتر از این بخش منتظر بمانید.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *