معماری
خانه / آموزش ها / چند نکته ساده برای حرفه ای شدن در بازی Call of Duty Warzone

چند نکته ساده برای حرفه ای شدن در بازی Call of Duty Warzone

چندی است که بازی‌های بتل رویال (Battle Royal) به یکی از مباحث روز و پرطرفدار صنعت بازی‌های ویدئویی تبدیل شده است. یکی از نکات مهم در این آثار، زنده ماندن است. شاید همین عامل نیز باعث پرطرفدار شدن این سبک شده باشد. در بازی‌های بتل رویال باید در لحظه مشخص کنید که قرار است در کدام نقطه از نقشه وسیع آن فرود بیاید. به طور حتم فرود آمدن در مکانی مناسب می‌تواند قدم بزرگی برای رسیدن به پیروزی‌ باشد که در ادامه به چند نکته ساده برای حرفه ای شدن در بازی Call of Duty Warzone میپردازیم.

بازی Call of Duty Warzone

اما با رشد روز افزون بازی‌های این سبک، شرکت‌های مختلفی به ساخت حالت بتل رویال برای بازی‌هایشان روی آوردند. یکی از آن‌ها اکتیویژن (Activision) بود که با عرضه بازی Black Ops 4، برای اولین بار حالت بتل رویال را تحت بازی Blackout به مجموعه بزرگ خود آورد. همانطور که انتظار می‌رفت، بازی جدید این مجموعه، یعنی بازی Call of Duty: Modern Warfare نیز حالت بتل رویال دارد. حالتی که به صورت جداگانه و رایگان منتشر شده است و بازی Call of Duty Warzone نام دارد. این بازی از یک نقشه وسیع بهره می‌برد. نقشه‌ای که در هر مسابقه حدود ۱۵۰ بازیکن روی آن فرود می‌آید و طبق صحبت‌هایی که کمی قبل‌تر گفته شد، دانستن مکان مناسب برای فرود آمدن روی آن با هدف رسیدن به پیروزی بیش از بیش مهم و ضروری شده است. در ادامه این مطلب به مکان‌هایی پرداخته می‌شود که در آن‌ها می‌توانید بیشترین لوت را دریافت و یا بیشترین درگیری را تجربه کنید.

کدام نقاط بهترین لوت را در بازی Call of Duty: Warzone دارند؟

بازی Call of Duty Warzone

سیستم لوت بازی Warzone با دیگر آثار بتل رویال کمی متفاوت است. برای مثال چندی پیش به راحتی می‌توانستید در آثاری مانند بازی Fortnite حدس بزنید که کدام نقطه از نقشه می‌تواند بیشترین لوت را داشته باشد. اما حال کمی ماجرا متفاوت و سخت شده است. لوت‌های بازی Warzone به نحوی یکسان است. به عبارتی دیگر نمی‌توان گفت که کجا‌ها بهترین لوت‌ها و سلاح را می‌توانید پیدا کنید. اما استودیو Infinity Ward اقدام به انتشار تصویری کرده است. تصویری که به گفته آن‌ها، در نقاطی که با دایره زرد رنگ مشخص شده است می‌توانید بیشترین لوت‌ها را پیدا کنید.

به عبارتی دیگر اگر دنبال نقاطی هستید که در آن شانس پیدا شدن سلاح‌های قوی بیشتر باشد، بهتر است روی این نقاط فرود بیاید:

Verdansk International Airport
Karst River Quarry
Verdansk Stadium
Gorengard Lumber Yard
Downtown Tavorsk District
Barakett Promenade East
City of Verdansk Port
Zordaya Prison Complex
Verdansk Hospital
BCH TV Station
Storage Town
Atlas Superstore
Verdansk Train Station

بازی Call of Duty Warzone

کدام نقاط بازی Call of Duty: Warzone بیشترین درگیری‌ها را دارند؟

نقاطی روی نقشه بازی Warzone وجود دارد که بیشترین تراکم‌ را طبق تحلیل‌های صورت گرفته دارند. در این نقاط درگیری‌ها بیشترین حد خود را خواهند داشت و فرود آمدن روی آن‌ها برای کسانی که می‌خواهند از بازی جان سال به در ببرند؛ به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود. اما یکی از نکاتی که باعث می‌شود به این نقاط سر بزنید، حرفه‌ای تر شدن در سیستم مبارزه بازی است. به طور حتم تجربیاتی که از درگیری‌های روی این نقاط بدست می‌آید، باعث حرفه‌ای‌تر شدن شما در مبارزات بعدی خواهد شد.

اما برای کسانی که دنبال لوت کردن و بقا در بازی هستند، فرود روی این نقاط به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود. زیرا درصد زنده ماندنتان خیلی کم است. البته می‌توانید با فاصله از این نقاط فرود بیاید و بعد از کاهش درگیری‌ها، به سراغ لوت کردن کشته‌شدگان و دزدین پول آن‌ها بروید. هرچقدر بتوانید در بازی پول بیشتری بدست بیاورید، به قدرت‌های بیشتر در بازی Warzone مانند: قابلیت Killstreaks دست خواهید یافت.

حال اگر دنبال فرود روی نقاط پرخطر نقشه بازی Call of Duty: Warzone هستید، به اسامی زیر دقت کنید:

Verdansk Stadium
Verdansk International Airport
Atlas Superstore
Verdansk Hospital
Downtown Tavorsk District
Zordaya Prison Complex
Karst River Quarry

بازی Call of Duty Warzone را می‌توانید همین حالا روی رایانه شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴ و کنسول ایکس‌باکس وان به صورت رایگان دریافت و تجربه کنید.

اگر شما نیز نکاتی دارید که می‌تواند به حرفه‌ای‌تر شدن بازیکنان کمک کند؛ با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

بازی Call of Duty Warzone
Telegram
بازی Call of Duty Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *