معماری
خانه / سرویس PlayStation Now / عناوبن جدید به سرویس PlayStation Now اضافه شدند

عناوبن جدید به سرویس PlayStation Now اضافه شدند

شرکت سونی با انتشار پیامی در وبلاگ رسمی خوب اعلام کرده است که بازی‌های Resident Evil 7: biohazard، Final Fantasy XV، WWE 2K19 و Observation به سرویس PlayStation Now اضافه شده‌اند.

سرویس PlayStation Now

سرویس PlayStation Now

PlayStation Now یک سرویس ابری است که از سال ۲۰۱۵ در دسترس کاربران قرار گرفته و به مشترکین اجازه می‌دهد عناوین مختلف موجود در این سرویس را برروی کنسول پلی‌ استیشن ۴ و یا رایانه‌ی شخصی خود تجربه کنند. شرکت سونی به صورت ماهانه عناوین جدیدی را به این سرویس اضافه و برخی را از این فهرست حذف می‌کند.

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت سونی چهار بازی Resident Evil 7: biohazard، Final Fantasy XV، WWE 2K19 و Observation را به فهرست عناوین این شرکت اضافه کرده است. دو بازی Resident Evil 7: biohazard و Final Fantasy XV به ترتیب تا تاریخ ۱۰ آذر ماه سال جاری (۳۰ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) و ۱۱ آذر ماه در دسترس خواهد بود. هنوز تاریخ خروج دو بازی دیگر از سری PlayStation Now مشخص نشده است.

سرویس PlayStation Now را می‌توان جزو آن دسته از سرویس‌های سونی دانست که در نسل هشتم، آن‌طور که باید و شاید به آن پرداخته نشد. سرویسی که عملکردی مانند ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) دارد. به این صورت که با پرداخت مبلغ مشخصی به صورت ماهیانه، می‌توانید به مجموعه‌ای از بازی‌های جدید و قدیمی سونی دسترسی پیدا کنید. برای مثال می‌توان به بازی God of War اشاره کرد. بازیباز تنها با پرداخت اشتراک ۱۰ دلاری، می‌تواند به عناوینی دسترسی پیدا کند که هرکدام ۵۹ دلار قیمت دارند. همچنین می‌توانید بازی‌های قدیمی مانند نسخه اول بازی Red Dead Redemption 1 را با استفاده از این سرویس، بر روی پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید.

حال در آخرین شماره از مجله فامیتسو، یاشیرو اساکی (Yasuhiro Osaki) از Sony Interactive Entertainment به صورت رسمی پشتیبانی پلی‌استیشن ۵ از سرویس PS Now را تایید کرد. سرویسی که برای مدتی عنوانی به آن اضافه نشد، اما از چندی پیش شاهد قرار گرفتن بازی‌های بزرگی در آن بودیم. به نظر می‌رسد سیاست‌های سونی درحال تغییر است و درصدد مبارزه با سرویس گیم پس مایکروسافت قرار دارد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *