معماری
خانه / پلی استیشن 5 / پیش‌ فروش رسمی کنسول پلی‌ استیشن ۵ ساخته شده از طلا پنج‌ شنبه همین هفته آغاز خواهد شد

پیش‌ فروش رسمی کنسول پلی‌ استیشن ۵ ساخته شده از طلا پنج‌ شنبه همین هفته آغاز خواهد شد

شرکت سونی به تازگی اعلام کرده است رسماً پیش‌ فروش کنسول پلی‌ استیشن ۵ ساخته شده از طلای ۲۴ عیاری خود را از پنج‌شنبه همین هفته آغاز خواهد کرد که این موضوع نشان‌دهنده‌ی آن است، باید به‌زودی منتظر شروع پیش‌فروش نسخه‌ی معمولی کنسول نسل نهمی شرکت سونی نیز باشیم.

پلی‌ استیشن ۵

سرانجام شرکت سونی از قیمت و زمان پیش‌ فروش کنسول پلی‌ استیشن ۵ رونمایی کرد؛ اگرچه به نظر می‌رسد این کنسول نسل نهمی شرکت سونی، دقیقاً همان پلی‌استیشن ۵ ای نباشد که طرفداران برای اعلام قیمت و زمان انتشار آن لحظه شماری می‌کردند؛ با این حال به احتمال بسیار زیاد این خبر باعث خوشحالی ۲۵۰ نفر از طرفداران پلی‌استیشن خواهد شد، زیرا به تازگی شرکت سونی از کنسول بسیار کمیاب پلی‌استیشن ۵ که تنها ۲۵۰ عدد از آن تولید خواهد شد، رونمایی کرده است. در ادامه شما می‌توانید تصویری را که این شرکت از باندل ویژه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است، مشاهده کنید.

پلی‌ استیشن ۵

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید،

این مجموعه شامل یک کنسول پلی‌ استیشن ۵ ساخته شده است طلای ۲۴ عیار

دو عدد کنترلر DualSense

و یک هدست PULSE 3D

خواهد بود که قیمت باندل‌های گوناگون آن چیزی در حدود ۸۰۰۰ پوند خواهد بود.

همچنین یکی از نکات بسیار جالبی که می‌توانیم با توجه به نحوه‌ی قیمت‌گذاری این باندل‌ها، به آن پی ببریم، اختلاف ۱۰۰ پوندی نسخه‌ی دیجیتالی و دیسکی کنسول‌ پلی‌ استیشن ۵ است؛ با توجه به این موضوع می‌توان انتظار داشت قیمت نهایی دو کنسول پلی‌ استیشن ۵ دیسک و پلی‌ استیشن ۵ دیجیتال با اختلاف ۱۰۰ دلاری از سوی شرکت سونی اعلام شود.

طبق گزارشاتی که به تازگی منتشر شد و با توجه به آنکه شرکت مایکروسافت به تازگی از کنسول ارزان‌قیمت‌تر خود رونمایی کرده است، می‌توان انتظار داشت شرکت سونی نیز طی چند روز آینده از قیمت کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ پرده برداری کند.

با توجه به اطلاعاتی که تا کنون کمپانی سونی منتشر کرده است، انتظار می‌رود کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ (آبان-آذر ۱۳۹۹) روانه‌ی بازار شود.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *