معماری
خانه / پلی استیشن 5 / پیدا کردن مکان مناسب برای پنهان کردن پلی‌ استیشن ۵ به عنوان کادو کریسمس

پیدا کردن مکان مناسب برای پنهان کردن پلی‌ استیشن ۵ به عنوان کادو کریسمس

خانواده‌ها همواره به دنبال مکانی مناسب جهت پنهان کردن پلی‌ استیشن ۵ به عنوان کادوی کریسمس برای فرزندان خود بوده‌اند و به نظر می‌رسد یکی از کاربران ردیت ایده‌ خوبی در این باره دارد.

پلی‌ استیشن 5

مطمئناََ کنسول پلی‌استیشن ۵ یکی از کالا‌های پرتقاضای تعطیلات کریسمس و ماه‌های منتهی به آن بوده است و بسیاری از خانواده‌ها برای خرید یک پلی‌ استیشن ۵ اضافه کاری داشته‌اند. حالا که پلی‌ استیشن ۵ را خریده‌اند، باید یک مکان مناسب برای پنهان کردن این کادو پیدا کنند. یکی از کاربران ردیت با نام bbbbbbbbbb99 تصویری را منتشر کرده است که مکانی مناسب برای پنهان کردن کادوی کریسمس را به ما نشان می‌دهد. او پلی‌ استیشن ۵ خریداری شده را درون کشوی پایینی یک ماشین ظرف‌شویی پنهان کرده است، جایی که هیچکدام از کودکان و نوجوانان سمت آن نخواهند رفت.

باید منتظر باشیم و ببینیم که با ورود به سال جدید میلادی، موجودی پلی‌ استیشن ۵ در فروشگاه‌های مختلف چه تغییری را به خود می‌بیند. پس از عرضه‌ی پلی‌ استیشن ۵ در ماه نوامبر گذشته، شاهد کمبود موجودی در تمامی فروشگاه‌ها بوده‌ایم. از طرفی افرادی سودجو تیم‌های خرید تشکیل داده بودند و به وسیله‌ی ربات‌ها کنسول جمع‌آوری می‌کردند تا بعداََ با قیمتی بالاتر به فروش برسانند. این موضوع همیشه یکی از مشکلات جدی خرده‌فروشی‌ها بوده است که در مورد تمامی محصولات پرطرفدار رخ می‌دهد.

مکانی برای مخفی کردن پلی‌ استیشن ۵

پلی‌ استیشن 5

اگرچه بسیاری از مخاطبین خارجی توانسته‌اند یک کنسول پلی‌ استیشن ۵ خریداری کنند، اما عده‌ی زیادی نیز وجود دارند که باید تا بعد از تعطیلات کریسمس صبر کنند. با این وجود، اکثر بازی‌های عرضه شده برای پلی‌استیشن ۵ بر روی پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار دارند. کمبود کنسول‌های بازی و قطعات سخت‌افزاری پرطرفدار در زمان عرضه موضوعی عجیب و غیرمنتظره نیست. شرکت سونی در ماه اکتبر گذشته اعلام کرده بود که برنامه دارد تا اواخر اسفند امسال (مارس ۲۰۲۱) بیش از ۷٫۶ میلیون پلی‌ استیشن ۵ در سرتاسر جهان عرضه کند. اگر آن‌ها بتوانند طبق برنامه‌ها پیش بروند، مطمئناََ در سه ماهه‌ی ابتدایی ۲۰۲۱ شاهد کنسول‌های بیشتری هستیم و قیمت کنسول در کشور ما نیز با کاهش روبه‌رو خواهد شد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *