معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / پیام مرموز صفحه‌ی توییتر Crysis احتمال معرفی نسخه‌ی جدید این مجموعه را بالا برد

پیام مرموز صفحه‌ی توییتر Crysis احتمال معرفی نسخه‌ی جدید این مجموعه را بالا برد

به‌تازگی توییتر رسمی Crysis پس از ۴ سال سکوت پیام مرموزی را منتشر کرده است که به نظر می‌رسد به احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از این سری اشاره دارد.

Crysis

به‌روزرسانی: وب‌سایت رسمی کرایسیس به‌تازگی تصویری از نسخه‌ی اول این سری را قرار داده و احتمال معرفی بازسازی این بازی را قوت بخشیده است.

Crysis
تصویر منتشر شده در وب‌سایت Crysis

خبر اصلی: سری بازی‌های Crysis از عناوین مشهور در سبک تیراندازی اول شخص محسوب می‌گردند. نسخه‌ی اول این مجموعه در سال ۲۰۰۷ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر گردید و توانست مورد تحسین منتقدان قرار بگیرد. بدون شک گرافیک انقلابی این بازی از جمله ویژگی‌های بارز و قابل توجه آن محسوب می‌شد که بسیار جلوتر از عناوین آن زمان بود. نسخه‌های دوم و سوم این سری نیز به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌ باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شدند. از انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه حدود ۷ سال می‌گذرد. حال پس از ۴ سال‌، توییتر رسمی Crysis پیام مرموزی را تحت عنوان RECEIVING DATA منتشر کرده است. این موضوع احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید و یا یک ریبوت از این مجموعه را بالا برده است. البته پیش‌تر نیز گزارش‌ها و شایعاتی در خصوص عرضه‌ی ریمستر سه نسخه‌ی اول این مجموعه منتشر شده‌ بودند، با این حال تاکنون هیچکدام از این شایعات به صورت رسمی از سوی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و کرایتک (Crytek) تایید نشده‌اند.

Crysis
پیام مرموز توییتر Crysis

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا دوست دارید یک ریبوت از مجموعه‌ی Crysis معرفی شود و یا ترجیح می‌دهید یک ریمستر از سه‌ نسخه‌ی اول ارائه گردد؟ نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

Crysis
Telegram
Crysis
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *