معماری
خانه / پلی استیشن 5 / پورت ناشناخته در قسمت عقبی پلی‌ استیشن ۵ طرفداران را سردرگم کرده است

پورت ناشناخته در قسمت عقبی پلی‌ استیشن ۵ طرفداران را سردرگم کرده است

شرکت سونی هنوز سخت‌ افزار پلی‌ استیشن ۵ را مورد بررسی قرار نداده و به همین دلیل یک سری سردرگمی برای طرفداران ایجاد شده است.

پلی‌ استیشن 5

پورت ناشناخته‌ی جدیدی در تصاویر پلی‌ استیشن ۵ کشف شده که طرفداران را سردرگم کرده است. هفته‌ای که گذشت برای پلی‌ استیشن ۵ بسیار مهم بود و ما شاهد اطلاعات بسیار زیادی حول بازی‌های در دست ساخت، قیمت و تاریخ عرضه‌ی آن بودیم. سونی قیمت پلی‌ استیشن ۵ و PS5 دیجیتال را مشخص کرد و همچنین شاهد بازی‌های زمان عرضه‌‌ی نیز بودیم. به علاوه‌ی تمام این موارد تصاویری از قسمت عقبی کنسول به اشتراک گذاشته شد که البته اندازه‌ی بزرگ آن را نشان می‌دهد. اخیراََ تصویر جدیدی منتشر شده که درگاهی مرموز در قسمت عقبی کنسول را به نمایش گذاشته است.

وبسایت پلی‌ استیشنینگ (Playstationing) به این نکته اشاره کرده که پورت مذکور بسیار عجیب و غریب است و شباهتی به سایر درگاه‌های دیده شده تا به این لحظه در کنسول‌‎های بازی ندارد. در حال حاضر مشخص نیست که این پورت چه وظیفه‌ای دارد و به همین دلیل شاهد گمانه‌زنی‌ها و سردرگمی بین طرفداران هستیم.

متاسفانه سونی هیچگونه روشن‌سازی انجام نداده است اما اگر به دقت پورت ذکر شده را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که شباهت زیادی به درگاه امنیتی کنزینگتون (Kensington Security Slot) دارد که البته با نام K.Slot نیز شناخته می‌شود. این پورت در اکثر لپ‌ تاپ‌ ها دیده می‌شود که بخشی از سیستم ضد-دزدی به شمار می‌آید. به نظر می‌رسد در مورد پلی‌ استیشن ۵ وظیفه‌ اصلی این درگاه محافظت در برابر عدم برداشتن یا دزدی قطعات داخلی باشد.

پورت ناشناخته در قسمت عقبی پلی‌ استیشن ۵

البته فرضیه‌ی بالا تایید شده نیست و ما دقیقاََ نمی‌دانیم پورتی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید چه وظیفه‌ای دارد. شرکت سونی باید تا زمان عرضه‌ پلی‌ استیشن ۵ اطلاعات بیشتری از سخت‌افزار و همچنین رابط کاربری (UI) به اشتراک بگذارد.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *