معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / پلی استیشن پلاس احتمالا ماه آینده هیچ بازی رایگانی نداشته باشد

پلی استیشن پلاس احتمالا ماه آینده هیچ بازی رایگانی نداشته باشد

بیشتر از یک هفته تا پایان ماه آوریل باقی مانده است و حالا اطلاعاتی از بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه می ۲۰۲۰ مشخص شده است.

پلی استیشن پلاس

بر اساس حدسیات و شنیده‌ها، شرکت سونی تصمیم دارد تا در می ۲۰۲۰ هیچ بازی رایگانی را به کاربران پلی استیشن پلاس ارائه ندهد. این در حالی است که این شرکت طبق روال همیشگی بازی‌های مختلفی را به صورت رایگان برای کاربران پلی استیشن پلاس عرضه می‌کند.

اما حالا مشخص شده است که سونی احتمالاً تصمیم دارد تا در این ماه هیچ بازی رایگانی را به کاربران این سرویس ارائه نمی‌دهد. ادعا کننده این احتمالات اعلام کرده‌اند که شرکت سونی به دلیل شیوع ویروس کرونا از همین حالا دو بازی را که یکی از آن‌ها شامل مجموعه کالکشن آنچارتد می‌شود رایگان کرده است. این بازی‌های رایگان بدون توجه به اینکه کاربران اکانت پلی استیشن پلاس را فعال دارند یا خیر، به صورت رایگان عرضه می‌شوند. یکی دیگر از بازی‌هایی که در برخی از مناطق به کاربران ارائه شده است شامل Dirt Rally 2.0 می‌شود.

در صورت صحت داشتن این شایعات در ماه می ۲۰۲۰ به جای عرضه بازی‌های رایگان دو بازی مهم‌تر با قیمت ارزان‌تر آماده عرضه می‌شوند. این شایعات اعلام کرده‌اند که Final Fantasy 7 Remake احتمالاً یکی از همین بازی‌ها خواهد بود که با قیمت بسیار پایین‌تر آماده عرضه به کاربران می‌شوند.

گفتنی است که سونی تصمیم دارد تا با جایگزینی بازی‌های کاملاً رایگان با بازی‌های اختصاصی سرویس پلی استیشن پلاس، امکانات ویژه‌ای را برای کاربران در زمان شیوع ویروس کرونا عرضه کند. این شرکت احتمالاً یک فروش ویژه را در ماه آینده راه می‌اندازد و بازی‌های مختلف را با قیمت ارزان‌تری به کاربران ارائه می‌دهد.

با این حال باید به یاد داشت که سرویس پلی استیشن پلاس امکانات ویژه‌ای را به شما ارائه می‌دهد. اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین هستید، خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد.

برای خرید گیفت کارت Playstation Plus کلیک کنید

پلی استیشن پلاس
Telegram
پلی استیشن پلاس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *