معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شروع فروش پلی‌ استیشن ۵ مشکی توسط SUP3R5

شروع فروش پلی‌ استیشن ۵ مشکی توسط SUP3R5

پلی‌ استیشن ۵ مشکی رنگ از امروز برای فروش موجود شد.

پلی‌ استیشن 5 مشکی

 

پلی‌ استیشن ۵ مشکی برای فروش موجود شد

اوایل این هفته ما در مورد طیف وسیعی از کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ اخباری را شنیده‌ایم. طراحی سفارشی الگو گرفته شده از کنسول پلی‌استیشن ۲ و کنسول گلدن راک، از جمله‌ی این موارد بودند. شاید یکی از مهم‌ترین اخبار مربوط به انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵، خبر انتشار آن با رنگ مشکلی بوده که بارها هواداران از شرکت سونی درخواست‌اش را داشتند. این کنسول‌ها توسط SUP3R5 به فروش می‌رسند که دارای ۳۰۴ نسخه از کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۵ استاندارد و دیجیتال به همراه ۵۰۰ کنترلر سفارشی DualSense مشکی خواهد بود.

هنوز هم تعداد کنسول‌های تولیدی در بازار بسیار کم است. البته یک نکته‌ی منفی بسیار بزرگ این است که این کنسول‌ها به‌طور قابل توجهی گران‌تر از کنسول‌های منتشر شده در خرده فروشی‌ها هستند. شما باید آماده باشید که ۶۴۹ دلار برای نسخه‌ سیاه رنگ پلی‌ استیشن ۵ دیجیتال و ۷۴۹ دلار برای پلی‌ استیشن ۵ با درایو نوری، بپردازید. اگر یک کنسول معمولی در خرده فروشی بخرید، ۳۹۹ یا ۴۹۹ دلار پرداخت خواهید کرد.

به همین ترتیب، قیمت کنترلرهای DualSense هر کدام ۹۹ دلار است و از آنجا که روند شخصی سازی شامل جدا شدن کامل قطعات است، مشمول ضمانت سونی نخواهند بود. خوشبختانه خود کنسول‌ها این مشکل را ندارند، زیرا فقط صفحات خارجی برداشته می‌شوند. همچنین لازم به ذکر است که خرید شما کاملاً با مسئولیت خودتان است. سونی قبلاً ثابت کرده که شرکت‌های ثالث محصولات مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۵ سفارشی را ارائه نمی‌دهند.

همچنین به نظر می‌رسد تصاویری که SUP3R5 برای فروش کنسول‌های سفارشی خود استفاده کرده، از وب‌سایت رددیت (Reddit) تهیه شده باشند. این بدان معناست که کنسول‌های سفارشی که می‌رسند ممکن است متفاوت با تصاویر باشند.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *