معماری
خانه / اخبار بازی / پشتیبانی از بازی Call Of Duty Warzone برای سال ها ادامه خواهد داشت

پشتیبانی از بازی Call Of Duty Warzone برای سال ها ادامه خواهد داشت

به‌نظر می‌رسد که شرکت اکتیویژن بالاخره تصمیم دارد تا چرخه پایان دادن به پشتیبانی عناوین گذشته بازی‌های سالیانه فرانچایز Call Of Duty را برهم بزند و این امر با بازی Call of Duty Warzone انجام خواهد پذیرفت.

بازی Call Of Duty Warzone

بازی Call of Duty: Warzone توانست با عرضه در سال ۲۰۱۹ دست‌آوردهای بسیار زیادی را برای تولیدکنندگان خود و هم‌چنین اکتیویژن به‌همراه داشته باشد. این عنوان که اولین بازی رایگان در فرانچایز Call Of Duty محسوب می‌شود قرار است تا به عنوان اولین بازی در این سری بازی‌ها، در سال‌های آینده و حتی نسل بعدی نیز بدون درنظر گرفتن انتشار عناوین جدید در این سری پشتیبانی شود.

این تصمیم درحالی گرفته شده است که بازی Call of Duty: Warzone درواقع پسوند هیچ عنوان دیگری را به‌همراه ندارد و به‌نوعی یک بازی مستقل از فرانچایز Call Of Duty محسوب می‌شود که توانسته به‌درک این موضوع توسط اکتیویژن کمک شایانی را بکند. اما موضوع اصلی در این زمینه را می‌توان چگونگی توسعه و گسترش این بازی توسط اکتیویژن در سال‌های آینده توصیف کرد. زیرا این اتفاقی است که هرگز در گذشته رخ نداده است و روند پشتیبانی و انتشار بروزرسانی‌ها برای عناوین قبلی این سری تنها یک سال و یا کم‌تر بوده است.

تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki) که وظیفه کارگردانی فنی بازی را برعهده داشته است در مقابل تصمیمات جدید اکتیویژن این‌گونه واکنش نشان داده است: «در حقیقت ما در وضعیتی ناشناخته و غریب هستیم، زیرا همان‌طور که می‌دانید این برای اولین بار است که یک بازی Call Of Duty قرار است برای بیش از یک سال به عمر خود ادامه دهد و هم‌چنین استودیو سازنده نیز باید از این روند پشتیبانی کند. من در مورد آینده این عنوان می‌توانم این‌گونه بگویم که بازی Call of Duty: Warzone قرار است تا به میعادگاه تمامی عناوین مربوط به فرانچایز Call Of Duty تبدیل شود. به‌صورتی که ارتباطات میان المان‌های طراحی و هم‌چنین گیمپلی عناوین مختلف سری بازی‌های Call Of Duty نقش پررنگ‌تری را در آینده بازی ایفا خواهند کرد.»

در آخر این موضوع نیز روشن شد که بازی Call of Duty Warzone قرار است برای نسل نهم کنسول‌های بازی منتشر شود و هم‌چنین تغییرات و پیشرفت‌های گرافیکی این بازی در کنسول‌های بعدی کاملا محسوس خواهد بود.

بازی Call Of Duty Warzone
Telegram
بازی Call Of Duty Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *