معماری
خانه / پست مهمان

پست مهمان

پست مهمان یکی از بهترین و رایج ترین روش های به دست آورن لینک از وبسایت های معروف است.به طور کلی پست مهمان در مجموعه روش های تولید محتوا و لینک بیلدینگ قرار میگیرد.

هدف ما در گیفت کارت باز این بوده است که رضایت کاربران را به دست آوریم در همین راستا تصمیم به ایجاد بخشی به نام پست مهمان کردیم.در پست های متعددی درمورد روش های ارسال پست مهمان صحبت کردیم. و سعی کردیم که ارزش این کار را در میان وبمسترهای فارسی زبان معرفی کنیم.

پست مهمان

شما با قرار دادن پست خود در سایت ما میتوانید وبسایت یا شرکت خود را به کاربران ما معرفی کنید.کاربرانی که برای به دست آوردن اطلاعات حرفه ای و تحصصی وارد گیفت کارت باز میشوند و همیشه به دنبال اطلاعات جدید هستند.یکی از مهم ترین نکات در پست مهمان لینک هایی است که از طرف وبسایت پذیرنده ی پست مهمان در اختیار شما قرار میگیرد.ما در گیفت کارت باز این امکان را در اختیار شما قرار میدهیم که علاوه بر معرفی سایت و خودتان,اکانت های کاربری خود در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر و گوگل پلاس را نیز به کاربران معرفی کنید تا آنها شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند و هر چه بیشتر با شما در ارتباط باشند.

وبسایت ما پذیرای هرگونه پست در حوزه ی فناوری اطلاعات ،تکنولوژی ، بازی های کامپیوتری و موبایل ، اپلیکیشن ها ، گیفت کارت ها و گیم کارت ها ،اخبار شرکت های بزرگ ، مقالات تخصصی و نقد و بررسی ، هوافضا ، خودرو ، سرگرمی ، دستگاه های پوشیدنی ، آموزش های تخصصی ، وب و سخت افزار ،  کنسول های بازی ، رویداد ها و وبلاگ نویسی میباشد.پست های شما میتواند معرفی یک موضوع خاص باشد و یا بررسی اجمالی در یکی از موارد ذکر شده و یا هرگونه پست مرتبط دیگر در زمینه کاری سایت گیفت کارت باز باشد.

یک راهکار : ترکیب چند مقاله و ارسال مطلب جدید

 یکی از راهکارهایی که مت کاتس به آن اشاره کرد جمع آوری چندین مقاله و عرضه آن با نتایج جدیدو یک جمع بندی مطلوب. فراموش نکنید که رضایت کاربران اهمیت بسیار بالایی دارد و تمام تمرکز خود را بر روی موتورهای جستجو گر قرار ندهند.

فرمت ارسالی پست مهمان : Word | JPG | دارای عنوان ، محتوا ، دسته بندی ، ۵ عدد برچسب ، نام نویسنده ، ایمیل نویسنده ، آدرس وبسایت ، توانایی ها ، آدرس شبکه های اجتماعی فیس بوک ، توئییتر و گوگل پلاس .

توجه : پست مهمان مکان تبلیغات شما نیست ، دیده شده که برخی کاربران گرامی پست مهمان را با لینک باکسهای تبادل لینک اشتباه گرفته اند.

دقت کنید اگر پست مهمانی که شما ارسال میکنید، بصورت مقاله یا اخبار در زمینه کاری سایت گیفت کارت باز باید باشد ، در غیر اینصورت منتشر نخواهد شد.

پست مهمان