معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / پرفروش ترین بازی های ماه آوریل فروشگاه پلی استیشن

پرفروش ترین بازی های ماه آوریل فروشگاه پلی استیشن

در جدیدترین گزارش سونی به پرفروش ترین بازی های ماه آوریل فروشگاه پلی استیشن پرداخته شده است. ماهی که به نظر می‌رسد در کنار قرنطینه خانگی اغلب افراد جهان، برای صنعت بازی‌های ویدئویی ماه خوبی بوده است.

پرفروش ترین بازی

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، سرانجام چندی پیش بازی Final Fantasy VII Remake که نسخه بازسازی شده از یک اثر JPRG به یاد ماندنی است، منتشر شد. عنوانی که توانست به خوبی بدرخشد و درمیان بازیکنان و همچنین منتقدین بازخورد‌های مثبت فراوانی دریافت کند.

در این گزارش، همانطور که انتظار می‌رفت بازی Final Fantasy VII Remake توانسته است درصدر لیست پرفروش‌ترین بازی ماه آوریل فروشگاه پلی‌استیشن (ایالات متحده آمریکا) ‌قرار بگیرد. این درحالی‌ست که این بازی در چارت فروشی اروپا، رده چهارم را کسب کرده است.

بازی Final Fantasy VII Remake در روز‌های نخست، توانسته بود به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه فروش دست پیدا کند. این در حالی‌ست که بازی Resident Evil 3 که انتظارات فراوانی از آن می‌رفت، در رده ششم جدول پرفروش‌ترین بازی‌های ماه آوریل فروشگاه پلی‌استیشن (ایالات متحده آمریکا) قرار گرفته است. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered نیز با وجود انحصاری بودن زمانی برای کنسول پلی‌استیشن، رده پنجم را برای خود کرده است. بازی Predator: Hunting Grounds نیز که از بازی‌های جدید ماه آوریل بوده است، در رده چهاردهم قرار دارد.

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن کلیک کنید

پرفروش ترین بازی
Telegram
پرفروش ترین بازی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *