معماری
خانه / اخبار بازی / ویژگی جدیدی به بازی Apex Legends اضافه شد

ویژگی جدیدی به بازی Apex Legends اضافه شد

تا به الان افراد زیادی در حال تجربه‌ی بازی تیراندازی Apex Legends هستند و این عنوان با حالت‌ها و بخش‌های مختلف خود کاربران بسیاری را مجذوب خود کرده است. حال به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای این عنوان در دسترس قرار گرفته است.یکی از ویژگی جدید Apex Legends که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران خواهان آن بودند را به بازی اضافه می‌کند.

ویژگی جدید Apex Legends
Apex Legends

بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. این بازی منحصر به فرد، بی‌شک یکی از بهترین‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که رقابت سختی را با دیگر عناوین این سبک در پیش گرفته است. استودیوی بازی‌سازی ریسپاون (Respawn) نیز با تمام توان خود تلاش می‌کند تا از بازی خود حمایت کرده و محیط آن را جذاب و سرگرم کننده نگه دارد. در همین راستا، به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌های مختلف این بازی در دسترس قرار گرفته که ویژگی جالبی را به بازی اضافه می‌کند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، امکان گفتن عبارت «خواهش می‌کنم» از این پس در بازی تیراندازی Apex Legends وجود خواهد داشت. پیش از این، بسیاری از کاربران و بازی‌بازانی که قصد داشتند ادب را در بازی رعایت کرده و در پاسخ به تشکر هم‌تیمیشان بی جواب نمانند، امکان گفتن عبارت مذکور را نداشتند. یکی از طراحان گیم‌پلی این عنوان بیان کرده است که بازی‌بازان نمی‌توانند برای ایجاد طعنه و توهین به صورت پشت سر هم از این قابلیت استفاده کنند، بلکه تنها موقعی قادر خواهند بود از این عبارت استفاده کرده که دیگر کاربران یا بازی‌بازان از او تشکر کرده باشند.

بی‌شک تجربه با دیگر بازی‌بازانی که تا به حال با آن‌ها آشنایی نداشته تجربه‌ی سختی است. در همین راستا، با اینکه قابلیت مذکور، آیتم بزرگی محسوب نمی‌شود اما به هر حال تاثیر در روند همکاری بین کاربران و بازی‌بازان خواهد داشت. بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

اگر از هواداران بازی‌های در سبک بتل رویال هستید، به احتمال زیاد با مشاهده‌ی بازی Apex Legends به فضای آن وابسته خواهید شد.

ویژگی جدید Apex Legends
Telegram
ویژگی جدید Apex Legends
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *