معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / ویروس کرونا تاثیری بر تاریخ عرضه‌ Cyberpunk 2077 نخواهد داشت

ویروس کرونا تاثیری بر تاریخ عرضه‌ Cyberpunk 2077 نخواهد داشت

پس از خانه‌نشین شدن کارکنان استودیوهای راکستار گیمز (Rockstar Games) و بانجی (Bungie)، حالا سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، استودیوی لهستانی سازنده‌ی Cyberpunk 2077 خبر از پیش گرفتن روندی مشابه داده است.

Cyberpunk 2077

سی‌دی پراجکت رد هم به فهرست استودیوهایی پیوست که کار از خانه را آغاز کرده‌اند. این استودیوی لهستانی که مسئول توسعه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt و عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 است، اعلام کرده است که به خاطر مقابله با شیوع ویروس COVID-19، تمهیدات لازم را برای خانه‌نشین کردن کارکنان خود انجام می‌دهد. توئیتی که سی‌دی پراجکت رد در این باره منتشر کرده به شرح زیر است:

طی هفته‌ای که گذشت، در حال وقف دادن خود با شرایط بودیم و فعالیت‌های پیش‌گیرانه‌ی خود را آغاز کردیم. همچنین در حال ارتقای ابزار و به کارگیری وسایل لازم برای کار از خانه‌ی کارکنان خود بوده‌ایم.

سی‌دی پراجکت رد اعلام کرده است که کار از خانه، تا زمانی که لازم باشد ادامه خواهد یافت، اما انتظار ندارد که این موضوع، باعث تاخیر در عرضه‌ی Cyberpunk 2077 شود. این استودیو همچنین اعلام کرده است که بلافاصله پس از به پایان رسیدن پروسه‌ی ساخت Cyberpunk 2077، کار برروی نسخه‌ی چهارم The Witcher آغاز خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که بازی‌های بیشتری در جهان Cyberpunk ساخته شوند.

سی‌دی پراجکت رد، تنها استودیویی نیست که خانه‌نشینی کارکنان را پیش گرفته است. همانطور که اشاره شد، بانجی و راکستار گیمز هم چنین تمهیداتی را پیش گرفته‌اند. مایکروسافت هم به دفاتر سیاتل و سان فرانسیسکوی خود اعلام کرده است که به مدت دو هفته، کار خود را از خانه ادامه بدهند. متاسفانه، سیاتل که مرکز اصلی شیوع کرونا در آمریکا است، محل قرار دفاتر اصلی بانجی و مایکروسافت نیز هست.

بازی Cyberpunk 2077، جدیدترین اثر سی‌دی پراجکت رد، در تاریخ پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ( ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد. همچنین در صورت خرید بازی برروی اکس‌باکس وان، می‌توانید به صورت رایگان آن را برروی اکس‌باکس سری اکس هم دریافت کنید.

Cyberpunk 2077
Telegram
Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *