معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / وب‌ سایت DFC Intelligence | پلی‌ استیشن ۵ دو برابر بیشتر از ایکس‌ باکس سری ایکس خواهد فروخت

وب‌ سایت DFC Intelligence | پلی‌ استیشن ۵ دو برابر بیشتر از ایکس‌ باکس سری ایکس خواهد فروخت

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت‌های سونی و مایکروسافت در تلاش هستند تا کنسول‌های نسل بعدی خود را در تعطیلات سال جاری میلادی عرضه نمایند. در همین حال، وب‌سایت تحلیلی DFC Intelligence در گزارش جدید خود پیش‌بینی کرده است که سونی در نسل بعد حداقل از لحاظ سخت‌افزار، موفقیت و فروش بسیار بیشتری نسبت به ایکس‌ باکس خواهد داشت.

DFC Intelligence

پیش بینی DFC Intelligence از فروش کنسول های نسل نهم

وب‌سایت تحلیلی DFC Intelligence پیش‌بینی کرده است که تا انتهای سال ۲۰۲۴ میلادی، حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه از کنسول پلی‌ استیشن ۵ به فروش خواهد رفت. همچنین این منبع پیش‌بینی کرده است که به علت محبوبیت بالاتر شرکت سونی، کنسول پلی‌ استیشن ۵ حداقل دو برابر بیشتر از کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس خواهد فروخت. همچنین در ادامه‌ی این گزارش اشاره شده است که با نفوذ بیشتر سونی به بازارهای اروپا و ژاپن، کنسول نسل بعدی این شرکت از نظر فروش موفقیت‌های بیشتری را نیز کسب خواهد کرد.

با این حال علی‌رغم پیش‌بینی فروش بیشتر کنسول پلی‌ استیشن ۵، DFC Intelligence اشاره می‌کند که رویکرد مایکروسافت و ایکس‌ باکس سری ایکس در دراز مدت منجر به موفقیت‌های بیشتر خواهد شد. تمرکز اصلی مایکروسافت برروی سرویس Game Pass و گسترش اکوسیستم خود است و با توجه به این موضوع، فروش سخت‌افزاری کنسول نسل بعدی این شرکت اولویت اصلی و معیار آن‌ها برای موفقیت نخواهد بود.

مدتی پیش نیز وب‌سایت DigiTimes در گزارشی به فروش ۱۲۰ میلیونی کنسول پلی‌ استیشن ۵ در طول مدت ۵ سال اشاره کرده بود. این گزارش نیز اشاره کرده بود که کنسول پلی‌ استیشن ۵ تقریباً دو برابر کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس خواهد فروخت.

به طور حتم در هفته‌ها و ماه‌های آینده قیمت نهایی این دو کنسول مشخص خواهد شد و اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر می‌شود. کنسول‌های نسل بعدی پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس در تعطیلات پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهند شد.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *