معماری
خانه / اخبار بازی / وبسایت Call of Duty Modern Warfare احتمالا به فصل ششم آن اشاره می‌کند

وبسایت Call of Duty Modern Warfare احتمالا به فصل ششم آن اشاره می‌کند

فصل پنجم بازی Call of Duty: Modern Warfare جامعه‌ی کاربری شلوغی را به همراه دارد؛ بازی‌بازان زیادی مشغول تلاش برای پیشرفت در بتل‌پس این عنوان هستند. از طرفی دیگر در هفته‌ای که گذشت، شاهد معرفی نسخه‌ی جدید این مجموعه با نام Black Ops Cold War بودیم. سوالات زیادی پیرامون بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare وجود دارد اما با این حال به نظر می‌رسد وبسایت Call of Duty Modern Warfare به این اشاره دارد که فصل ششمی در راه است.

وبسایت Call of Duty Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare

وبسایت Call of Duty Modern Warfare

همه چیز از تصویری شروع شد که وبسایت Call of Duty: Modern Warfare برای فروش بتل‌ پس آن را منتشر کرد. کاربری در وبسایت ردیت با انتشار اسکرین‌شاتی از این تصویر، توجه همگان را به آن جلب کرد؛ در قسمت پایین این تصویر، مشخصا به “فصل ششم” اشاره شده و همین عبارت کوتاه، موج فراوانی از شایعات را به راه انداخته است. عده‌ای از بازی‌بازان معتقدند که این اشتباه حاصل یک بی‌دقتی بوده است و معنای دیگری ندارد. در مقابل، عده‌ای باور دارند که عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Call of Duty پایان کار Call of Duty: Modern Warfare نخواهد بود و فصل جدیدی در راه است. این تصویر از ۱۳۰۰ point نیز نام می‌برد که با خرید بتل‌ پس فصل ششم، صاحب آن خواهید شد.

وبسایت Call of Duty Modern Warfare

عرضه‌ی فصل ششم این بازی چندان هم اتفاق دور از ذهنی نخواهد بود و با خرید بتل‌پس آن می‌توانید پیشرفت زیادی در فصل جاری این بازی را تجربه کنید. هر فصل بازی Call of Duty: Modern Warfare یک تا دو ماه ادامه دارد و بازی‌بازان هنوز منتظر عرضه‌ی محتوای جدید و جوایز به‌روز بتل‌پس این فصل هستند.

از طرفی دیگر عنوان بتل‌ رویال Call of Duty: Warzone پس از عرضه‌ی Call Of Duty: Black Ops Cold War نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. عرضه‌ی فصل‌های شش و حتی هفت برای این نسخه‌ی فرعی چندان دور از انتظار نیست چرا که این بازی محبوبیت زیادی در در میان بازی‌های بتل‌رویال کسب کرده است.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *