معماری
خانه / اخبار بازی / Ninja دیگر بازی Fortnite را استریم نخواهد کرد

Ninja دیگر بازی Fortnite را استریم نخواهد کرد

ریچارد تایلر بلوینس (Richard Tyler Blevins)، ملقب به نینجا (Ninja)، یکی از مهم‌ترین استریمر‌های بازی Fortnite است و با داشتن تقریباً ۱۷ میلیون دنبال کننده، استریمر شماره‌ یک توییچ (Twitch) محسوب می‌شود. با این حال، ظاهراً اتفاقات اخیر سبب شده‌اند تا نینجا برای همیشه از بازی بتل رویال محبوب اپیک گیمز (Epic Games) فاصله بگیرد و دیگر بازی Fortnite را استریم نخواهد کرد.

استریم

فاصله گرفتن نینجا از استریم Fortnite

اخیراً پس از چندین بار کشته شدن توسط یکی از مخاطبان استریم خود (stream snipping)، نینجا عصبانی شد و سپس اعلام کرد که دیگر هیچ‌وقت Fortnite را بازی و استریم نخواهد کرد. stream snipping تاکتیکی است که در آن بازی‌بازان یک هدف را به کمک استریم زنده تعقیب کرده و جای او را پیدا می‌کنند. این تکنیک که سبب می‌شود عدالت بازی به هم بخورد، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به راحتی اشخاصی که می‌خواهند را درون بازی از بین ببرند.

نینجا پس از چهار بار کشته شدن توسط یک بازی‌باز با تکنیک stream snipping، بازی را رها کرد و با عصبانیت به مخاطبین خود گفت:

با این‌ کار چیزی را اثبات نمی‌کنید

نینجا اشخاصی که از stream snipping استفاده می‌کنند را «بازنده‌های به دنبال شهرت» نامید و این اتفاق را به محبوبیت بازی Fortnite در میان بازی بازان کم سن و سال نسبت داد:

جامعه‌ی بازی‌بازان و این بچه‌های کوچک لعنتی. این واقعاً احمقانه است.

او خطاب به این افراد اعلام کرد که حتی بدون تمرین کردن هم می‌تواند بازی‌بازان «احمق» Fortnite را شکست دهد. همچنین زمانی که یکی از طرفداران اعلام کرد که شاید نینجا به دلیل دیگری کشته شده باشد، این استریمر با عصبانیت گفت: «خفه خون بگیر.»

بیشتر بخوانید:سال ۲۰۲۰ بهترین دوره برای درآمد استریمر ها بود

نینجا حالا به گروهی از استریمر‌های معروف که Fortnite را کنار گذاشته‌اند، ملحق شده است. جالب است بدانید که استریمر شماره‌ی دوم توییچ یعنی Tfue نیز دیگر این بازی را تجربه نمی‌کند.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *