معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / نیل دراکمن به عنوان رئیس استودیو ناتی‌ داگ انتخاب شد

نیل دراکمن به عنوان رئیس استودیو ناتی‌ داگ انتخاب شد

به‌روزرسانی جدید منتشر شده در وبسایت ناتی‌ داگ (Naughty Dog)، تغییراتی را در ساختار سلسله مراتبی تیم توسعه نشان می‌دهد که از انتخاب رئیس استودیو ناتی‌ داگ خبر میدهد.

رئیس استودیو ناتی‌ داگ

انتخاب نیل دراکمن به عنوان رئیس استودیو ناتی‌ داگ

ساعاتی پیش به طور رسمی اعلام شد که آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann)، مغز متفکر سری The Last of Us، در کنار ایوان ولز (Evan Wells)، سمت ریاست این استودیو را بر عهده گرفته است. دراکمن برای مدت سه سال مسئولیت معاون مدیرعامل را بر عهده داشت اما حالا می‌تواند کنترل بیشتری داشته باشد. تغییرات دیگری نیز رخ داده است که در پیام منتشر شده از سوی آقای ولز در مورد آن اطلاعات بیشتری دریافت خواهید کرد. در به‌روزرسانی منتشر شده آمده است:

امروز قصد دارم اخبار بسیار خوبی را پیرامون ارتقاء نقش‌ها در استودیو منتشر کنم:

پس از فعالیت سه ساله در نقش معاون مدیر عامل، نیل دراکمن برای مدیریت استودیو به من ملحق خواهد شد. در کنار وی، الیسون موری (Alison Mori) و کریستین گیرلینگ (Christian Gyrling) نیز نقش معاونت مدیر عامل را بر عهده می‌گیرند. قبل از این الیسون کارگردان عملیات بود و کریستین نقش کارگردانی برنامه‌نویسی را بر عهده داشت.

ما تیم خارق‌العاده‌ای داریم و کار کردن در کنار هر یک از اعضای تیم توسعه به شدت با معنا و جذاب است. من به همه‌ی آن‌ها بابت دستاوردهایشان افتخار می‌کنم.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *