معماری
خانه / اخبار / نکات کلیدی درباره تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

نکات کلیدی درباره تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

کسانی که بازی Call of Duty: Modern Warfare را از زمان عرضه دنبال می‌کنند، به طور حتم منتظر انتشار حالت بتل رویال این بازی بوده‌اند. اتفاقی که برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز رخ داد. اما عرضه این حالت در وضعیتی عجیبی اتفاق افتاد. وضعیتی شبیه به عرضه بازی Apex Legends؛ به یکباره و بی‌سروصدا.در ادامه به نکات کلیدی درباره تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone میپردازیم.

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

حالت بتل رویال این نسخه، بازی Call of Duty: Warzone نام دارد و به صورت رایگان همین حالا قابل دانلود است.

افرادی که بازی‌های آنلاین جزوی از برنامه زندگی روزمره‌شان است، به طور حتم به موثر بودن تنظیمات مناسب برای این دسته از بازی‌ها واقف هستند. دلیل اهمیت آن هم وجود المان سرعت است. به نحوی می‌توان گفت که هرچه سریع‌تر و مناسب‌تر نسبت به اتفاقات محیط اطرافتان بازتاب نشان دهید؛ درصد پیروز شدنتان نیز افزایش پیدا می‌کند. اما گاهی اوقات سرعت عکس العمل بیشتر از حدی می‌شود که باید باشد. در این مواقع بهتر است تنظیمات مناسبی روی موس، کیبورد و حتی گرافیک بازی اعمال شود.

بهترین تنظیمات موس در بازی Call of Duty: Warzone

تنظیمات موس جزو موارد شخصی بازیکنان در بازی است. بعضی‌ها دوست دارند حساسیت موس را کم کنند و برخی دیگر نیز بلعکس. نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد، عدم تاثیر آن روی هدف اولیه شما است. بنابر این خاموش کردن مواردی مانند شتاب (Acceleration) ایده خوبی به نظر می‌آید.

از آن‌جایی که بازی به تازگی منتشر شده است و هنوز اطلاعاتی از تنظیمات استریمر‌ها و بازیکنان حرفه‌ای این بازی دردسترس نیست، بهتر است که به تنظیمات عمومی ایده‌آل این بازی نگاهی انداخته شود:

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

حال برای هرچه بهتر شدن دید شما نسبت به تنظیمات موس، در ادامه سعی شده تا هرکدام از بخش‌های تصویر بالا شرح داده شود:

Mouse Sensitivity

این بخش را نسبت به حساسیت خودتان تنظیم کنید. حساسیت بسیار بالا ضروروی نیست و حتی می‌تواند روی جنگ‌هایی با فاصله طولانی تاثیر بگذارد و مضر باشد. بنابر این پیشنهاد می‌شود که تنظیم این بخش را به نحوی انجام دهید تا برای همه محدود‌های مبارزه‌ای مناسب عمل کند.

Aim Down Sight (ADS) Mouse Sensitivity

اگر در بازی تازه‌کار هستید؛ بهتر است این بخش را به صورت نسبی برای رسیدن به ثبات لازم در بازی تنظیم کنید.

Invert Mouse Look

توصیه می‌شود این بخش را غیرفعال کنید. مگر اینکه به هدف وارانه عادت داشته باشید.

Mouse Acceleration

شتاب موس ممکن است تمام هدف‌گیری‌هایش شما را خراب کند. پس بهتر است این بخش را روی ۰٫۰۰ تنظیم کنید.

Mouse Filtering

این بخش را روی ۰٫۰۰ تنظیم کنید تا بیشترین دقت لازم را به شما بدهد.

Mouse Smoothing

این بخش می‌تواند روی هدف‌گیری‌های شما تداخل ایجاد کند. پس بهتر است آن را غیر فعال کنید.

بهترین تنظیمات برای کارت گرافیک بازی Call of Duty: Warzone

بی‌شک آثار مجموعه بازی Call of Duty، به ویژه نسخه جدید آن، به شدت چشم نواز هستند. وجود گرافیکی جذاب و گیرا در بخش داستان می‌تواند دل هر مخاطبی را جذب خود کند؛ اما برای بخش چند نفره و آنلاین که نیاز به نرخ فریم بیشتری دارید؛ بهتر است سطح چند قسمت از تنظیمات گرافیکی بازی را پایین‌ بیاورید. البته که به لطف بهینه سازی مناسب بازی Warzone توسط استودیوی Infinity Ward، با افت فریم چشم‌گیری مواجه نخواهید شد و بازی روی کارت گرافیک‌های نسل جدید به راحتی اجرا می‌شود. اما بهتر است احتیاط را شرط اول خود قرار دهید.

برای شروع از نصب جدیدترین درایور برای کارت گرافیکی خود قبل از نصب بازی اطمینان حاصل کنید و سپس تنظیمات را در صورت نیاز، همانند موارد زیر اعمال کنید:

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

قطعا باید توجه کنید که نرخ تجدید (Refresh Rate) در تنظیمات گرافیکی بازی باید با نمایشگر شما هماهنگی لازم را داشته باشد، مثلا اگر از نمایشگری با نرخ تجدید ۱۲۰ هرتز استفاده می‌کنید. باید همین تنظیمات را برای گرافیک بازی در نظر بگیرید.

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

تنظیمات گرافیکی پایین‌تر باعث می‌شود که بازی با نرخ فریم بهتری اجرا شود و باعث شود که در بازی سرعت عمل بیشتری داشته باشید.

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

تنظیم کردن و کاهش کیفیت سایه‌ها، تاثیر چندانی روی تجربه بصری بازی نخواهد داشت، اما در مقابل باعث بهبود سرعت عمل اجرای بازی و در نهایت سرعت عمل شما در مبارزات می‌شود.

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone

بازی Call of Duty: Warzone همین حالا روی کنسول پلی‌استیشن ۴، کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی به صورت رایگان دردسترس است.

تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone
Telegram
تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *