معماری
خانه / پلی استیشن 5 / نوار نورانی کنترل DualSense به خوبی از بازی‌ های نسل هشتمی پشتیبانی می‌کند

نوار نورانی کنترل DualSense به خوبی از بازی‌ های نسل هشتمی پشتیبانی می‌کند

طبق گزارشاتی که به تازگی یکی از بازی‌ بازان از کنسول پلی‌ استیشن ۵ خود منتشر کرده است، به نظر می‌رسد نوار نورانی (Light Bar) کنترل DualSense به خوبی از بازی‌های نسل هشتمی پشتیبانی می‌کند.

کنترل DualSense

یکی از کاربران شبکه‌ی توییتر (Twitter) که با نام کاربری طولانی DreamcastGuy Is Reviewing EVERYTHING نیز شناخته می‌شود، به تازگی تصاویری را از بازی Resident Evil 3 که مدتی قبل توسط شرکت کپکام (Capcom) برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر شد، در حال اجرا برروی کنسول پلی‌ استیشن ۵ به اشتراک گذاشته است. با توجه به این تصاویر، به نظر می‌رسد لایت‌ بار کنترلر DualSense به خوبی تمامی مواردی که لایت بار کنترلر DualShock 4 در گذشته در بازی‌های نسل هشتمی به نمایش درمی‌آورده است را به نمایش می‌گذارد. شما در ادامه می‌توانید تصاویری را که ایشان از کنترلر DualSense در حال اجرای بازی Resident Evil 3 به اشتراک گذاشته‌اند را تماشا کنید.

کنترل DualSense

کنترل DualSense

کنترل DualSense

کنترل DualSense
همان‌طور که مشاهده می‌کنید، شما قادر خواهید بود بدون آگاهی داشتن از میزان آسیب‌دیدگی شخصیت اصلی بازی و تنها با نگاه کردن به لایت بار کنترلر DualSense به سطح سلامتی شخصیت اصلی بازی پی ببرید.

اگرچه همان‌طور که گفته شد، این ویژگی در کنترلر DualShock 4 نیز در گذشته حضور داشته است و ما صرفاً با مشاهده‌ی این تصاویر می‌توانیم مطمئن باشیم که لایت بار کنترلر DualSense نیز به خوبی عناوین نسل هشتمی را به نمایش می‌گذارد. با این حال یکی از مواردی که باعث کارآمدتر شدن این قابلیت می‌شود، طراحی جدیدی است که کمپانی سونی برای کنترلر DualSense خود در نظر گرفته است؛ به طوری که از این پس بازی‌بازان به لطف کنترلر جدید کنسول پلی‌ استیشن ۵ می‌توانند با سهولت بیشتری نسبت به کنترلر DualShock 4 (و حتی سری دوم آن که شامل تغییرات کوچکی در قسمت لایت بار بود) از رنگ لایت بار دسته‌ی خود آگاهی داشته باشند.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ هفته‌ گذشته به صورت رسمی در آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی منتشر شد و تا چند روز آینده نیز در دیگر کشورهای سراسر جهان عرضه خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *