معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نیز منتشر گردیده است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order چندی پیش از رویداد EA Play به صورت رسمی معرفی گردید. این بازی عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی سوم شخص است که داستان یک Jedi به نام کال (Cal) را روایت می‌کند. بنا بر گفته‌های سازندگان، این بازی از برخی جهات از عناوین مختلفی همچون سری Dark Souls و عنوان Sekiro استفاده کرده است. استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده دارد و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز ناشر آن خواهد بود.

با توجه به نمرات داده شده، با یک اثر بسیار خوب و قابل تحسین مواجه هستیم. حال به مرور برخی از نقدها و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order می‌پردازیم.

Gamers Heroes: 10/10

    همانند بازی Arkham Asylum برای سری بازی‌های Batman، عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order نیز استانداردها و معیارهای جدیدی را برای سری Star Wars معین کرده است. این عنوان از نظر من نه تنها بهترین بازی Star Wars است، بلکه در عین حال بهترین اثر سال نیز خواهد بود.

GamingTrends: 9.5/10

    بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک شاهکار به تمام معناست. این عنوان به خوبی توسعه یافته و دارای نویسندگی خوب بوده و بهترین اثر استودیوی ریسپاون است.

IGN: 9/10

    Star Wars Jedi: Fallen Order یک اکشن ماجراجویی فوق‌العاده است که داستان یک Jedi را روایت می‌کند.

۳DJuegos: 9/10

    این بازی بهترین چیزی است که در سالیان اخیر برای فرنچایز Star Wars اتفاق افتاده است. مان نیازمند چنین اکشن ماجراجویی حماسی در صنعت بازی‌های ویدئویی بودیم.

XGN: 8/10

    بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به لطف ترکیب ژانرهای مختلف، بهترین عنوان سری Star Wars در این سال‌های اخیر است. نبردها و مبارزات بازی بسیار چالش‌برانگیز و متنوع هستند. معماهای بازی به قوه‌ی فکر شما نیاز دارند و قدرت‌های Force به خوبی و هوشمندانه در هر قسمت از بازی استفاده می‌شوند. در کنار این موارد نیز یک داستان زیبا را برای طرفداران این سری به ارمغان می‌آورد.

Multiplayer.it: 8.7/10

    این عنوان یک نقطه‌ی بسیار درخشان در کارنامه‌ی کاری استودیوی ریسپاون اینترتینمنت بوده و با الهام گرفتن و ترکیب عناصر بازی‌های مختلف، یک اثر زیبا را به مخاطب ارائه می‌دهد.

GameInformer: 8.8/10

    استودیوی ریسپاون اینترتینمنت با Star Wars Jedi: Fallen Order به خوبی توانسته است یک عنوان زیبا را در این سری بسازد.

God is a GeeK: 8/10

    بازی Star Wars Jedi: Fallen Order مملو از مبارزات فوق‌العاده، تصاویر عالی و داستانی زیبا است، اما برخی مشکلات فنی نیز در این وجود دارد.

Hobby Consolas: 9/10

    این بازی همان عنوانی است که طرفداران Star Wars منتظر آن بودند. طراحی مراحل، مکانیزم‌های گیم‌پلی و اکتشاف بسیار عالی هستند و به خوبی از آن‌ها استفاده شده است. تنها نکته‌ی منفی بازی را می‌توان کوتاه بودن آن و گرافیک نسبتا متوسط دانست.

Gamespot: 8/10

    این درست است که Star Wars Jedi: Fallen Order از برخی عناصر سایر عناوین استفاده کرده، اما این المان‌ها به خوبی با طراحی مبارزات و محیط در کنار یکدیگر جواب داده‌اند. داستان بازی و شخصیت‌ها به خوبی شما را با خود همراه می‌کنند و یک عنوان شایسته از این سری را به طرفداران ارائه می‌دهد. با وجود برخی مشکلات جزئی، Star Wars Jedi: Fallen Order از بهترین این سری در این سال‌هاست.

USgamer: 7/10

    بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از عناوین برتر اکشن ماجراجویی در سال جاری محسوب می‌شود. اما این بازی دارای مشکلات فنی مختلفی است. به طور کلی، الکترونیک آرتس توانسته است اولین اثر شایسته از سری Star Wars را به طرفداران و دوست‌داران آن هدیه دهد.

نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Orderنقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر و نکات پیش از خرید این بازی، به بخش هایلایت آن از طریق نشانی قرار گرفته مراجعه نمایید.

نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
Telegram
نقد و نمرات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *