معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / نقد و نمرات بازی Football Manager 2020

نقد و نمرات بازی Football Manager 2020

نقد و نمرات بازی Football Manager 2020 در فاصله‌ی ۴ روز تا انتشار این عنوان نقدها و نمرات این بازی منتشر شده است. در ادامه به مرور برخی از این نقدها و نمرات خواهیم پرداخت.

نقد و نمرات بازی Football Manager 2020

به مانند هر سال، شرکت سگا (Sega) و نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Football Manager را منتشر کرده است. همچنین همانند نسخه‌های پیشین، استودیوی اسپورتس اینتراکتیو (Sports Interactive) وظیفه‌ی توسعه‌ی Football Manager 2020 را برعهده دارد. در این بازی شما می‌توانید با انتخاب یک باشگاه و تصمیمات مختلف به همراه‌ مکانیزم‌های جدید، برای باشگاه برنامه‌ریزی کنید و آن را مدیریت نمایید. حال به بررسی و مرور برخی از نقدها و نمرات بازی Football Manager 2020 می‌پردازیم.

Wccftech: 9.5/10

نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Football Manager، یکی از بهترین و جذاب‌ترین عناوین مدیریت فوتبال است و همچنان عنوانی عالی برای این فرنچایز محسوب می‌گردد. از نکات مثبت این بازی می‌توان به بهود قابلیت دسترسی، بهبود هوش مصنوعی و بهود عملکرد فنی این عنوان اشاره کرد. Football Manager 2020 عنوانی است که نگاه واقع‌گرایانه‌تری را نسبت به نسخه‌های قبلی این سری دارد. با وجود برخی مشکلات کوچک، این بازی از بهترین نسخه‌های این سری محسوب می‌گردد.

IGN Italia: 8.6/10

    Football Manager 2020 همه‌ی تغییرات اندکی را که در دو سال گذشته در این سری اعمال شده، به خوبی به عمل و نمایش می‌رساند. بخش مدیریتی بازی کاملا بی‌نقص است و سیستم جدید دید باشگاه به خوبی عمل می‌کند.

SpazioGames: 8.5/10

    بازی Football Manager 2020 یکی از بهترین عناوین مدیریت فوتبال در سال‌های اخیر است. بهبودهای صورت گرفته در بخش برنامه‌ریزی‌های بلند مدت موجب شده است تا قابلیت تکرارپذیری این بازی بالا رود.

Game Revolution: 7/10

    به لطف برخی از تغییرات کوچک و بزرگ، Football Manager 2020 به یک عنوان لذت‌بخش تبدیل شده است. بخش‌هایی وجود دارند که باید بهبود یابند. این عنوان یک رویکرد و روش تازه را در این سری نمایش می‌دهد.

GamesRadar: 8/10

    Football Manager 2020 فرمول موفق و برنده‌ی این سری را ادامه می‌دهد، اما جنبه‌ها و بخش‌هایی وجود دارند که در کنار تاکتیک‌ها، نیاز به کار و تمرکز بیشتری خواهند داشت.

Metro GameCentral: 9/10

    نسخه‌ی جدید سری Football Manager پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را نسبت به نسخه‌ی قبل داشته است. تغییرات صورت گرفته موجب خوشحالی طرفداران این مجموعه و بازی‌بازان تازه وارد خواهد شد.

The Game Machine: 8.8/10

    Football Manager 2020 یکی دیگر از عناوین استودیوی اسپورتس اینتراکتیو بوده که تغییرات اندکی را در خود داشته است. با این حال، همه‌ی این جوانب تقریبا به خوبی پیاده‌سازی شده‌اند. البته این ساختار جدید به به‌روزرسانی‌های مختلف نیاز دارد.

نقد و نمرات بازی Football Manager 2020

بازی Football Manager 2020 در تاریخ ۲۸ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

نقد و نمرات بازی Football Manager 2020
Telegram
نقد و نمرات بازی Football Manager 2020
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *