معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020

نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020

بازی ورزشی eFootball PES 2020 هم‌اکنون برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته و به تازگی نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020 نیز منتشر شده است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر آن‌ها را مرور کنیم.

قد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020
بازی eFootball PES 2020

بازی eFootball PES 2020 جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی محبوب و پرطرفدار PES شرکت کونامی (Konami) محسوب می‌شود. این عنوان که با تمرکز برروی بخش آنلاین و مسابقات eSport طراحی شده، قرار است تا تجربه‌ای بسیار واقعی و معتبر از فوتبال را به بازی‌بازان ارائه دهد. جالب است بدانید که اکثر ویژگی‌های مطرح این عنوان نظیر مهارت‌های پویای دریبل کردن، فیزیک بهبود یافته‌ی توپ و موارد دیگر، کاملاً با مشورت آقای آندرس اینیستا (Andrés Iniesta) طراحی شده و توسعه یافته‌اند.

علاوه بر این، بخش Master League نیز با ارائه‌ی یک سیستم جدید تعاملی مکالمه، منوی جدید و سیستم واقعی‌تر بازار نقل و انتقالات، کاملاً تغییر کرده است. حال با توجه به موارد گفته شده، آیا eFootball PES 2020 می‌تواند طرفداران ورزش محبوب فوتبال را راضی کند؟

The Games Machine 9.1/10

    با بهبود گیم‌پلی عالی بازی و تبدیل آن به یک تجربه‌ی تقریباً بی‌نقص، کونامی یک گل فوق العاده را با انتشار eFootball PES 2020 به ثبت رسانده است. این تکامل تنها تا حدودی شامل حالت‌های بازی می‌شود، اما نتیجه‌ی نهایی بهترین نسخه‌ی سری و یک شبیه ساز بی‌نظیر فوتبال است.

GameSpot 9/10

    همانند نسخه‌های قبل، eFootball PES 2020 نیز به بهبود و تکامل بازی سال گذشته پرداخته است تا تجربه‌ای را ارائه دهد که شاید بتوان آن را بهترین بازی فوتبال ساخته شده نامید. بله، این‌که هنوز هم نمی‌توانیم با تیم‌های دورتموند، اکثر تیم‌های لیگ‌ آلمان و لیگ‌های دیگر بازی کنیم، ناامید کننده است. محتوای بخش تک‌نفره نیز تقریباً همان چیزی است که سه سال پیش ارائه شده بود. اما زمانی که وارد زمین شده و این بازی زیبا را تجربه می‌کنید، تمام این موارد را از یاد خواهید برد.

IGN Spain 8.8/10

    واقعی‌ترین نسخه‌ی مجموعه. بازی لایسنس‌های زیادی ندارد اما این ضعف را با کنترل عالی می‌پوشاند. اگر به دنبال یک شبیه ساز خالص هستید، ساخته‌ی کونامی نیاز‌های شما را برطرف می‌کند. اما اگر به یک استایل مستقیم و سریع بازی کردن علاقه دارید، این عنوان شاید نتواند شما را قانع کند. علاوه بر این، اگر دوست دارید بازی را به صورت آنلاین تجربه کنید، شما از این عنوان لذت خواهید برد؛ چراکه بازی دقیقاً برای رقابت با دیگر بازی‌بازان طراحی شده است. اما از نظر تعداد حالت‌ها، بازی عملکرد نسبتاً ضعیفی دارد.

LaPS4 8.7

    eFootball PES 2020 هنوز هم یکی از واقعی‌ترین بازی‌های فوتبال محسوب می‌شود. با این‌که کونامی پایه‌ی اصلی و قابل بازی نسخه‌ی قبل را حفظ کرده، اما بهبود‌های زیادی در این عنوان پیاده سازی شده است که آن را به یک بازی کاملاً جدید تبدیل می‌کند.

Meristation 8.7/10

    eFootball PES 2020 احتمالاً بهترین شبیه ساز فوتبال است. بهبود‌ها و موارد جدید اضافه شده، گیم‌پلی عالی آن را پولیش کرده است. اما یک بار دیگر، کونامی فقر جاه طلبی خود را در زمینه‌ی حالت‌های جدید و اعمال تغییرات نسبی در بخش‌هایی نظیر Master League و MyClub نشان داده است.

Game Informer 8/10

    جزئیات ریز PES 2020 با خلق لحظاتی به خصوص، برروی مواردی که برای تعیین کردن نتیجه‌ی بسیاری از بازی‌های فوتبال نیاز است، تمرکز می‌کند. در مقایسه با نسخه‌ی سال گذشته، تغییرات بسیار کوچک به نظر می‌رسند. اما این‌ها چیز‌هایی هستند که این عنوان را بالاتر از نسخه‌های قبل قرار داده و سبب می‌شوند تا PES 2020 ظاهر و حس صحیحی داشته باشد. این یک بازی بهتر است؛ حتی با این‌که تکامل آن شامل تمام ویژگی‌ها نمی‌شود.

Eurogamer Italy 8/10

    eFootball PES 2020 یک گیم‌پلی روان و جلوه‌های بصری چشم نوازی را ارائه می‌دهد. حالت‌های آنلاین و آفلاین بهترین‌های حاضر در بازار فعلی نیستند. اما در زمین بازی، این عنوان می‌تواند بهترین تجربه‌ی فوتبال امسال باشد.

God is a Geek 7.5/10

    گیم‌پلی eFootball PES 2020 بسیار واقعی‌تر است و هر مسابقه نیز به جای ضد حمله، بیشتر برروی حرکات محتاطانه تمرکز دارد. اکثر حالت‌ها نسبتاً تغییر نکرده‌اند. اما تا زمانی که با هوش مصنوعی به مشکل بر نخورید، بازی بسیار سرگرم کننده است.

نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020
نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020
نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020
نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020

بازی eFootball PES 2020 هم‌اکنون برروی کنسول‌های ایکس‌ باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020
Telegram
نقد‌ها و نمرات بازی eFootball PES 2020
Instagram

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *