معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / نقدها و نمرات بازی Death Stranding | سبکی جدید، سبک کوجیما

نقدها و نمرات بازی Death Stranding | سبکی جدید، سبک کوجیما

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار، نقدها و نمرات بازی Death Stranding امروز منتشر شدند و به نظر می‌رسد که این عنوان توانسته است تا نظر منتقدین را نسبتا به خود جلب کند. Death Stranding آن بازی انقلابی نیست که نمراتی نظیر متای ۹۵ را دریافت کند، ولی به راحتی یکی از برترین ساخته‌های امسال محسوب می‌شود.

نقدها و نمرات بازی Death Stranding

صحبت‌های زیادی پیرامون بازی Death Stranding شده است و تعریف از آن تکرار مکررات محسوب می‌شود. پس بدون هیچ حرف اضافه‌ای، شما را به مطالعه‌ی نقدها و نمرات جدیدترین ساخته‌ی کارگردان محبوب، هیدئو کوجیما، دعوت می‌کنم.

۱۰/۱۰ :Gaming Age

    من از زمانی که بازی را شروع کردم، تا ۷۲ ساعت بعد که بازی تمام شد، سر جایم میخ‌کوب شده بودم. استودیوی سازنده‌ی این بازی هر آنچه که انتظار داشتیم را به خوبی پیاده کرده است.

۱۰/۱۰ :Gamersky

    بازی Death Stranding عنوانی راجع به ارتباط است. این بازی نه تنها تمامی شخصیت‌های داخلش را به هم متصل می‌کند، بلکه تمامی بازی‌بازان را نیز مرتبط با یکدیگر می‌داند. یک فلسفه‌ی مهم پشت داستان و ایده‌ی بازی است. این شاهکار چه در داستان‌سرایی و چه در گیم‌پلی عالی عمل کرده است.

۱۰/۱۰ :Trusted Reviews

    بازی Death Stranding متفاوت از هر چیزی است که تا کنون دیده‌اید. این بازی خاص، نو‌آورانه و در ارائه‌ی خودش، کاملا مصمم است. استودیوی سازنده، مسائل سیاسی روز را به بهترین شکل ممکن در بازی جا داده‌اند و داستانی به شدت زیبا را برای‌ بازی‌بازان مهیا کرده‌اند.

۱۰/۱۰ :We Got This Covered  

    مانند هر بازی دیگری که بخواهد یک سبک را خلق کند، این بازی نیز سلیقه‌ای است. با این حال، ایده‌ی کارگردان بازی به شدت زیبا و خونی تازه در رگ‌های صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود.

۱۰/۱۰ :Game Revolution

    اگر در سال حاضر، یک بازی باشد که شما بخواهید آن را خریداری کنید، به طور قطع آن یک بازی Death Stranding است.

۱۰/۱۰ :Push Square

    پس از سال‌ها انتظار و معما و راز، بازی Death Stranding دقیقا همان چیزی که وعده داده بود را انجام می‌دهد. گیم‌پلی که به شما اجازه می‌دهد محموله‌ها را همان‌طور که دلتان می‌خواهد به مقصد برسانید. شاید زمانی که به نیمه‌ی داستان برسید، کمی خسته شوید. ولی اصلا نگران نباشید. داستان بازی به قدری جذاب می‌شود و جلوه‌های بصری Death Stranding به قدری جذاب هستند که به زودی این مشکل نیز برطرف خواهد شد. بازی Death Stranding هیچ سبکی را رارتقا نمی‌دهد؛ بلکه یک سبک جدید را ارائه می‌دهد.

۱۰/۱۰ :Screen Rant

    بازی Death Stranding یک بازی سنگین و بسیار مستحکم در چیزی که قصد دارد ارائه بدهد، است. بدون شک، بازی Death Stranding یکی از برترین بازی‌های دهه‌ی اخیر است.

۹٫۸/۱۰ :IGN Italia

    بازی Death Stranding از آن دسته عناونی است که شما را سال‌ها به خود مشغول می‌کند و برای مدتی طولانی، چیزی شبیه به آن نخواهید دید.

۹٫۵/۱۰ :PlayStation LifeStyle

    بازی Death Stranding یک بازی مفرح نیست؛ بلکه یک بازی معنایی بوده که هر لحظه و هر دقیقه‌ی آن پر از معنا و مفهوم است. Death Stranding عنوانی در رابطه با مرگ و زندگی، ارتباط و تنهایی، به دست آوردن چیزی که می‌خواهید و از همه مهم‌تر، در رابطه با کمک کردن به دیگران بدون در نظر گرفتن خودتان است. ممکن است که در طی این مسیر گاهی خسته شوید، ولی زمانی که به انتهای مسیر برسید، با پاداشی روبرو خواهید شد که کاملا ارزش سختی‌های شما را دارد. بخش آنلاین و به صورت کلی، المان‌های بازی و طراحی‌های آنان فوق‌العاده هستند.

۹٫۵/۱۰ :IGN Japan

    یک بازی فوق‌العاده با نگاه واقع‌گرایانه و در عین حال کمی فانتزی. این بازی مرزهای عناوین امروزه را رد کرده و چیزی فرای آن‌ها است. به صورت قطع، در اینده شاهد بسیاری از عناوین خواهیم بود که از این بازی الهام گرفته‌اند.

۹/۱۰ :GameSpot

    درک بازی Death Stranding سخت است. برای انتقال یک پیام آسان، بازی Death Stranding راه سختی را در پیش می‌گیرد. بازی بسیار عجیب رفتار می‌کند، احساسی را در شما برمی‌انگیزد که جالب است. فکر کنید که کاملا بدون هیچ راهیی در جایی گیر کرده‌اید و ناگهان نرده‌بانی را می‌بینید که توسط یک بازی‌باز دیگر در این مکان برای کمک به شما انداخته است. داستان و گیم‌پلی بازی به شما این مفهوم را می‌دهد که تنها چیزی که ارزش زندگی کردن دارد، در واقع خود زندگی است. بازی Death Stranding نیاز به صبر، احساسات و پشتکار دارد. در حقیقت، Death Stranding همان چیزی است که صنعت بازی‌های ویدئویی به آن نیاز دارد.

۸٫۷/۱۰ :IGN Spain

    کوجیما دوباره موفق شد. یک داستان سنگین با پیچش‌های فراوان در این بازی انتظار شما را می‌کشند. بازی به زیبایی هر چه تمام‌تر سیستم گشت و گذار را ارتقا می‌دهد و بخش آنلاین آن نیز به صورتی کاملا متفاوت عمل می‌کند که جذاب است.

۸/۱۰ :Destructoid

    بازی Death Stranding عناونی خوب است، ولی نه آن اعجوبه و شاهکاری که تبلیغات از ان تعریف می‌کردند.

۷/۱۰ :Game Informe

    بازی Death Stranding همان‌ قدر که به نظر می‌رسد ساده است: حمل یک بار از جایی به جای دیگر. المان‌های دیگر بازی همانند گیم‌پلی و داستان آنقدر جذاب نیستند که بتوانند بار شاهکار بودن بازی را به دوش بکشند.

۶٫۸/۱۰ :IGN

    یک دنیای عجیب، فانتزی و نیمه علمی در جهان بزرگ بازی Death Stranding منتظر شما است. چه حیف که گیم‌پلی بازی در حدی نیست که بتواند در سطح این دنیا در طول سفر شما به جای‌جای آن ظاهر شود.

نقدها و نمرات بازی Death Stranding

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد.

نقدها و نمرات بازی Death Stranding
Telegram
 نقدها و نمرات بازی Death Stranding
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *